Starcie Wisły Kraków z Legią Warszawa na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana miało być hitem 28. kolejki Ekstraklasy. Niemniej kibice obu drużyn na razie muszą obejść się smakiem, gdyż ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce rozgrywki zostały wstrzymane przynajmniej do 26 kwietnia.

Piłkarze Białej Gwiazdy z pewnością pałali żądzą rewanżu za druzgocącą porażkę z rundy jesiennej – w październiku drużyna z Warszawy zapakowała im aż siedem bramek, jednocześnie zachowując czyste konto. Zawodników Wisły częściowo wyręczyć może Jakub "cyanide" Mikołajewski, czyli członek esportowej sekcji krakowskiego klubu, który w swoim życiorysie ma też grę w barwach... Legii. Jutro cyanide stanie naprzeciw reprezentanta Wojskowych Miłosza "milosza93" Bogdanowskiego w pojedynku na wirtualnej murawie. Przed Mikołajewskim naprawdę wymagające zadanie, bo milosz93 to jeden z czołowych graczy na polskim podwórku oraz członek narodowej reprezentacji w FIFĘ 20.

CZYTAJ TEŻ:
Brytyjscy piłkarze pomogą zebrać środki na rzecz walki z koronawirusem podczas streamu z FIFA 20

Esportowy mecz pomiędzy Wisłą Kraków oraz Legią Warszawa zaplanowany jest na godzinę 17:00 i będzie składał się z dwóch spotkań. Transmisja z obu gier będzie dostępna w internecie, natomiast dopiero jutro Wisła Kraków ogłosi, za pośrednictwem jakiej platformy będzie można śledzić poczynania zawodników.