fot. CD PROJEKT RED

Gwint w końcu na Androidzie – wiedźmińska karcianka już dostępna

Brak Gwinta na urządzeniach mobilnych to jeden z głównych zarzutów, jakie fani wiedźmińskiej karcianki wystosowywali w stosunku do CD PROJEKT RED. Dlatego też już rok temu polski deweloper zapowiedział plany przeniesienia swojej produkcji na systemy iOS oraz Android.

Osoby korzystające na co dzień z oprogramowania Apple grą cieszyć się mogły już od października – Gwint spotkał się tam zresztą z ciepłym odbiorem i na ten moment może pochwalić się 8,4 tysiącami ocen ze średnią na poziomie 4,9. Pięć miesięcy później tytuł trafił wreszcie do rąk użytkowników najpopularniejszego obecnie mobilnego systemu operacyjnego, czyli właśnie Androida. Od rana 24 marca wszyscy zainteresowani mogą już wejść do sklepu Google Play, by pobrać karciankę na swój telefon lub tablet.

Produkcja, podobnie jak na innych platformach, jest zupełnie darmowa. Chętni do rozgrywki mogą już teraz pobrać ją pod tym adresem.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Walka o laury już bez Polaków. Przed nami ostatni dzień pierwszej fazy Flashpointa

Jeszcze do niedawna zastanawialiśmy się, czym w ogóle jest Flashpoint, a tymczasem już dziś końca dobiegnie pierwszy etap rozgrywek. Niestety w walce...