fot. fb.com/izaktv

Startuje Twitch Rivals w CoD: Warzone. Kto trafił do drużyn izaka, PAGO i UrQueeen?

Po dużych sukcesach osiągniętych w ostatnim czasie przez Call Of Duty: Warzone, na czele z ponad 30 milionami graczy od dnia premiery, przyszedł czas na pierwsze większe esportowe turnieje dla najnowszej produkcji od Activision. Przed nami pierwszy turniej w Warzone’a z cyklu Twitch Rivals, w którym nie zabraknie polskich streamerów.

Rywalizację w Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown rozpocznie dzisiejszy turniej indywidualny, podczas gdy jutro zobaczymy rywalizację drużynową. W obydwu zadaniem zawodników będzie zebranie jak największej liczby punktów podczas 3,5-godzinnej sesji, w której będą mogli oni rozegrać aż do dwudziestu meczów, z czego tylko najlepsze pięć będzie liczone w ostatecznej klasyfikacji. Łączna pula nagród dla europejskiej części rywalizacji w CoD: Warzone wynosi 100 tysięcy dolarów, z czego najlepsza drużyna każdego dnia otrzyma po 6 tysięcy.

CZYTAJ TEŻ:
Kolejny rekord liczby graczy w Call of Duty: Warzone

Na liście trzydziestu zespołów biorących udział w rywalizacji znalazło się miejsce dla siedmiu reprezentantów naszego kraju. Wśród nich znajdziemy trzech zawodników Emeritos Banditos: Piotra „izaka” Skowyrskiego i Pawła „SAJU” Pawełczaka, którzy znaleźli się w jednej drużynie (u ich boku zagra także rosyjski streamer SmithTV), oraz Mateusza „PAGO” Pągowskiego, do którego zespołu dołączy reprezentujący G2 Esports Jakub „Lothar” Szygulski (w drużynie Lothara i PAGO zagra też izraelski streamer legendary117s). Listę Polaków zamyka zespół Katarzyny „UrQueeen” Jajugi, w którym zobaczymy także Wojciecha „TheMightyWozza” Łozowskiego oraz Piotra „Miniuwa” Bronszkiewicza.

Rywalizacja podczas Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown rozpocznie się o godzinie 17:00, i będzie można oglądać na oficjalnym kanale Twitch Rivals i na streamach poszczególnych zawodników. Więcej informacji na temat rywalizacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej, podczas gdy informacje o CoD: Warzone można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza faza Flashpointa zakończona. Kto sięgnął po zwycięstwa w grupach?

Trudno powiedzieć, by jak dotychczas pierwszy sezon Flashpointa przebiegał bezproblemowo. Z jednej strony nowa liga CS:GO nie przygotowała tak atrakcy...

>