fot. materiały prasowe

E.Wedel zorganizuje turnieje w Teamfight Tactics oraz Legends of Runeterra

Długie godziny spędzone przed monitorem niekoniecznie muszą uciekać się do żmudnego wbijania leveli czy prób zdobycia wyższej rangi w którejś z gier. Granie może przyjąć także formę rywalizacji i taka jest właśnie inicjatywa firmy E.Wedel. Ta bowiem zorganizuje dwa turnieje dla amatorów: w Teamfight Tactics oraz Legends of Runeterra.

Rejestracja do pierwszego z nich, zatytułowanego Teamfight Tactics Spring Cup by Wedel Up!, rozpocznie się już jutro i potrwa do 12 kwietnia. Co ciekawe, w związku z wydaniem gry na urządzenia mobilne, uczestnicy turnieju będą mogli spróbować swoich sił także w grze za pośrednictwem swoich smartfonów. Nie jest to rzecz jasna konieczne, a dodatkowo nie trzeba nawet składać deklaracji na konkretną platformę. Zapisy do Legends of Runeterra Cup by Wedel Up! wystartują z kolei 30 marca, a na ostatnie zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 kwietnia. W obu tytułach do zgarnięcia będą nagrody pieniężne oraz słodkości od marki E.Wedel.

Gaming staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. E.Wedel dostrzegł potencjał w tej dziedzinie i stworzył dobrze już znany projekt Wedel Up!. W ramach platformy marka obecna była na międzynarodowych eventach gamingowych m.in. Intel Extreme Masters, organizuje turnieje oraz słodkie konkursy dla graczy. Wiosenne rozgrywki Wedel Up! to doskonała okazja, aby dotrzeć do graczy i uprzyjemnić im wolny czas. Tym samym zachęcamy do pozostania w domach i trwania w akcji #zostańwdomu. Wspólnie z GRY-OnLine oraz Riot Games zapraszamy do wzięcia udziału w turniejach – mówi Dominika Igielińska, koordynator komunikacji marketingowej E.Wedel.

Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Brat s1mple'a i piłkarze m.in. Manchesteru City oraz WHU wezmą udział w charytatywnym turnieju CS:GO

Piłkarze z kolejnych krajów organizują charytatywne rozgrywki esportowe, których celem jest jednocześnie zapewnienie rozrywki kibicom oraz zbieranie ś...