fot. Riot Games

Rogue przystąpi do play-offów LEC z dolnej drabinki. Vander i spółka zdeklasowani przez Schalke

Kibice Rogue zdecydowanie nie mają powodów do zadowolenia. Formacja Oskara „Vandera” Bogdana nie zaprezentowała się najlepiej w swoim ostatnim spotkaniu w ramach fazy zasadniczej League of Legends European Championship i dość niespodziewanie uległa FC Schalke 04. Tym samym Łotrzyki straciły szansę na zajęcie wyższej lokaty w klasyfikacji, a co za tym idzie, rozpoczną play-offy od dolnej drabinki.

Rogue
0:1 FC Schalke 04
Finn
Irelia
Odoamne
Jax
Inspired
Pantheon
Gilius
Sejuani
Larssen
Corki
Abedagge
Azir
Hans sama
Aphelios
Innaxe
Miss Fortune
Vander
Braum
Dreams
Nautilus

Pierwsza krew powędrowała na konto Schalke już piątej minucie po eliminacji Finna „Finna” Wieståla. Szybko powróciliśmy na górną linię, gdzie raz jeszcze doszło do potyczki, w której obie strony wymieniły się zabójstwami. W kolejnych minutach żadna ze stron nie zwalniała tempa i decydowała się na agresywną strategię, co minimalnie lepiej wychodziło Schalke, które wciąż utrzymywało przewagę. Szczególnie dobrze prezentował się Andrei „Odoamne” Pascu na swoim Jaxie, który nie tylko siał postrach w szeregach wroga, ale także pozbawił ich trzech struktur i to jeszcze przed 15. minutą.

Równo z wybiciem 20. minuty na koncie Schalke było już sześć zabójstw, co przekładało się na ponad dwa tysiące sztuk złota. Szybko po tym Odoamne po raz kolejny dał o sobie znać, zdobywając podwójną eliminację, a także umożliwiając swojej drużynie podjęcie Barona. Po zgarnięciu fioletowego wzmocnienia Schalke przystąpiło do finalizacji spotkania, co nie wymagało sporego nakładu sił, szczególnie patrząc na statystyki Jax’a, którego statystyki w pewnym momencie wynosiły nawet 8-1-7. Koniec końców Nexus Rogue wysadzony został przed 27. minutą.

Wszystkie dzisiejsze spotkania będzie można oglądać wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem kanałów Polsat Games w serwisie Twitch oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji, takich jak harmonogram oraz aktualną klasyfikację sprawdzić można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niemcy idą śladami La Ligi i zorganizują turniej w FIFA 20. Wśród uczestników m.in. polski piłkarz

Kilka dni temu w Hiszpanii odbył się charytatywny turniej FIFA 20 z udziałem piłkarzy grających na co dzień w La Lidze. W Polsce z kolei trwają zawody...