fot. DreamHack/Jennika Ojala

Av3k podejmie wicemistrza z Katowic

Przed nami czwarta już kolejka Quake Pro League Stage 3, podczas której Maciej „Av3k” Krzykowski powalczy o kolejne punkty w tabeli. Przypomnijmy, że polski zawodnik po powrocie z katowickich finałów poznał zarówno smak zwycięstwa, jak i porażki.

Jak będzie tym razem? Na pewno nie będzie łatwo, bo naprzeciwko reprezentanta Endpoint stanie Adrián „RAISY” Birgány. Węgier przed kilkoma tygodniami zajął drugie miejsce podczas rozgrywanych przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2020 finałów drugiego etapu rozgrywek i to właśnie on będzie zdecydowanym faworytem niedzielnej potyczki. Trzeba zresztą pamiętać, że to właśnie on zrzucił Krzykowskiego z górnej drabinki rozgrywanej w stolicy Górnego Śląska imprezy. Z drugiej strony i 25-latkowi zdarzają się gorsze chwile – tak jak przed dwoma tygodniami, gdy niespodziewanie poległ w starciu z byłym klubowym kolegą Avka, Alexeiem „cYpheRem” Yanushevskym. Tak czy inaczej, potencjalna wygrana z Birgánym pozwoliłaby Polakowi przebić się do górnej połówki tabeli i zapewniłaby mu nieco spokojniejsze tygodnie.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

29 marca
16:00 Xron vs cYpheR BO3
17:00 sib vs ZenAku BO3
18:00 Effortless vs dooi BO3
19:00 Spart1e vs Cooller BO3
20:00 DaHanG vs dramiS BO3
21:00 RAISY vs Av3k BO3
22:00 k1llsen vs vengeurR BO3
23:00 rapha vs psygib BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

c0ntact z rallenem na pokładzie rozpoczyna drugą fazę Flashpointa

Druga faza Flashpointa to dobra okazja do rehabilitacji dla drużyn, które nie pokazały się wcześniej z najlepszej strony. Inauguracyjnej części zmagań...

>