fot. DreamHack/Robert Paul

Wraca Quake Pro League, chociaż na razie bez Avka

Po krótkiej przerwie powraca Quake Pro League – już dziś zainaugurowany zostanie trzeci tydzień rywalizacji. Na razie w akcji nie zobaczymy jednak jeszcze Macieja „Avka” Krzykowskiego, który nadal pauzuje po katowickich finałach etapu drugiego.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie na czym zawiesić oka. O kolejne punkty zawalczy bowiem Shane „rapha” Hendrixson. Amerykanin, który wzniósł mistrzowskie trofeum w stolicy Górnego Śląska, przewodzi obecnie tabeli z bezpieczną przewagą nad kolejnymi rywalami. Mimo mało prawdopodobnie wydaje się, by gracz Teamu Liquid pozwolił sobie na chwilę rozluźnienia, co nie jest najlepszą informacją dla jego najbliższego przeciwnika, Justina „Effortlessa” Yergeau. Na potknięcie Hendrixsona na pewno liczy Marcel „k1llsen” Paul, na którego czeka Johan „toxjq” Quick. Gdyby Niemiec pokonał Szweda 3:0, to w przypadku ewentualnej (i mało prawdopodobnej) porażki raphy, znacznie przybliżyłby się on do upragnionego pierwszego miejsca.

Harmonogram pierwszego tygodnia prezentuje się następująco:

8 marca
16:00 cYpheR vs Cooller BO3
17:00 nosfa vs ZenAku BO3
18:00 k1llsen vs toxjq BO3
19:00 dooi vs cha1n BO3
20:00 sib vs DaHanG BO3
21:00 baSe vs vengeurR BO3
22:00 Xron vs RAISY BO3
23:00 Effortless vs rapha BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sprout dycha

Polacy na krawędzi, ale wciąż w grze. Przed nami kolejne mecze eliminacji do Minorów CS:GO

Wczorajsze mecze zamkniętych eliminacji do europejskiego i amerykańskiego Minora CS:GO zdecydowanie nie przebiegły po myśli Polaków biorących udział w...