fot. ESL/Adam Łakomy

Czas na kolejne Twitch Rivals w LoL-a. Wśród uczestników Kashtelan

Najważniejsze rozgrywki League of Legends wkraczają w swoją decydującą fazę, w tym tygodniu poznamy także mistrza trzeciego sezonu Ultraligi. Nie wszystko kręci się jednak wokół zmagań profesjonalistów – na przełomie marca i kwietnia przez trzy dni będziemy bowiem mogli śledzić rywalizację w ramach Twitch Rivals. Głównym celem wydarzenia będzie oczywiście zabawa, choć w puli nagród i tak znalazła się przyjemna kwota w postaci aż 75 tysięcy dolarów.

Co istotne, Polska raz jeszcze wystawi do boju swojego przedstawiciela i raz jeszcze będzie to Gaweł „Kashtelan” Paprzycki. Występujący w tym sezonie na Bałkanach midlaner w tym roku miał już przecież okazję wziąć udział w Twitch Rivals u boku m.in. trenera AGO ROGUE, Alexeya „Sharkza” Tarandy. Tym razem były gracz chociażby Illuminar Gaming trafił natomiast do formacji rosyjskiego streamera, TeamleSSa. 

W zawodach wystąpi łącznie osiem formacji, które zostały podzielone na dwa zbiory. W fazie grupowej rywalizacja toczyć się będzie w podwójnym formacie „każdy z każdym”, co oznacza, iż czekać nas będą także rewanże. Koniec końców do play-offów awansują cztery najlepsze drużyny, które następnie zetrą się w drabince pojedynczej eliminacji z wszystkimi meczami w trybie BO3. Pierwsze starcia ruszą już dziś o 16:15 – to właśnie wtedy na serwerze zamelduje się m.in. Kashtelan. Pełny harmonogram znajdziecie za to na oficjalnej stronie internetowej Twitch Rivals.

Na koniec przejdźmy do podziału nagród. Trzecia część całej puli trafi do skarbonki triumfatorów, których poznamy 2 kwietnia w godzinach popołudniowych. Wicemistrz Twitch Rivals będzie musiał zadowolić się natomiast kwotą o 10 tysięcy dolarów mniejszą. 5,5 tysiąca dolarów przypadnie w udziale zespołom, które pożegnają się z zabawą w półfinale. Niemniej to nie wszystko – za każdy triumf w fazie grupowej będzie można wygrać tysiąc dolarów.

Transmisję z przebiegu imprezy będzie można śledzić za pośrednictwem kanałów na Twitchu uczestników, a także oficjalnego kanału Twitch Rivals.

Poniżej prezentujemy pełne składy wszystkich zespołów:

Ginyin elojoninja silerlol ffaka IAMDiamond
ElectroKidi Crystal_lol AdamKissAK Skypture Godpsycraw
HuzzyGames foxdrop vicksy YamatoCannon Bizzleberry
Wickd XoYnUzi Joaos92 carritoskami CrisHeroes
Teamless THEKiNGXD Kashtelanlol khantos6 zentenlol
Thaldrinlol mypleasure naru Padden Zergsting
Solary feneclol envycarrylol WakzLoL Only35Support
NiceGuyBen agurin noway4u_sir Broeki1 PandarEUW
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czarodziej, Barbarzyńca, a może Paladyn? Nowy tryb już jutro trafi do PUBG

Przed nami 1 kwietnia, który przyniesie ze sobą święto Prima Aprilis. Jak co roku, fani gier komputerowych mogą się spodziewać szalonych filmików, fał...