fot. materiały prasowe

Nadchodzi kolejna edycja mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III

Po raz trzeci najlepsi gracze Heroes of Might and Magic III w Polsce będą mogli powalczyć o krajowy czempionat. Zapowiedziano bowiem kolejną edycję mistrzostw Polski w HoMM III, która oficjalnie wystartuje 11 kwietnia.

Niemniej już 29 marca rozpoczęła się rejestracja chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju. Ta potrwa do 10 kwietnia do północy – warto zaznaczyć, że zapisy są w pełni darmowe. Z kolei dzień później, 11 kwietnia, rozlosowane zostaną grupy i rozpoczną się właściwe zawody. Większość spotkań w fazie grupowej oraz pucharowej odbędzie się w internecie. Wyjątkiem ma być wielki finał, który ma zostać rozegrany w studiu telewizyjnym, chociaż w tym wypadku wiele zależeć będzie od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Zmagania toczyć się będą przy wykorzystaniu Heroes of Might and Magic III wraz z oboma oficjalnymi dodatkami, tj. Armageddon’s Blade i The Shadow of Death. Ponadto twórcy zdecydowali się również zaimplementować fanowską modyfikację o nazwie Horn of the Abyss. Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy na temat mistrzostw Polski w HoMM III znaleźć można na oficjalnej stronie turnieju, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Prawnik Jamppiego: Dożywotnia kara jest niedorzeczna

Ciąg dalszy sagi z Eliasem "Jamppim" Olkkonenem oraz Valve w rolach głównych. Fiński dziennik Ilta-Sanomat przeprowadził wywiad z ojcem utalentowanego...