fot. Valve

Zobacz skiny CS:GO, które kryje skrzynia Prisma 2

Ostatnia jak dotychczas skrzynia CS:GO, która związana była z operacją Shattered Web, pojawiła się jeszcze w listopadzie 2019 roku. Pięć miesięcy przyszło nam więc czekać na kolejny kontener, ale oto jest, nosi nazwę Prisma 2 i przynosi nam siedemnaście nowych skórek. Wśród nich znalazły się wykończenia m.in. dla ikonicznych AK-47 i M4A1-s – ten drugi karabin doczekał się zresztą skina czerwonego, czyli najrzadszego. Taki otrzymał także Glock-18, podstawowy pistolet strony terrorystów. Jednocześnie twórcy zawarli w skrzyni noże z kolekcji Horizon, które będą specjalnym przedmiotem kolekcjonerskim, wypadającym tylko największym szczęśliwcom.

Poniżej prezentujemy pełną listę skórek znajdujących się w nowej skrzyni:

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dzisiejsza aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive wprowadziła do gry nie tylko nowe skiny. Pełną listę zmian, które pojawiły się w ostatnim updacie, znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa pod ścianą w SECTOR: MOSTBET. Dziś starcie z wymagającym rywalem

Play-offy SECTOR: MOSTBET trwają w najlepsze, a w walce o końcowy triumf wciąż liczy się polski zespół w postaci Pompa Teamu. Nadwiślańscy gracze CS:G...