fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar ściąga posiłki – Snax, Vegi i mouz wspomogą drużynę w kolejnych miesiącach

W Illuminar Gaming trwa okres przejściowy. Roszady, do których doszło jeszcze w lutym, oraz podjęte po nich kroki jak dotychczas nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, a próby stworzenia składu złożonego w dużej mierze z młodych zawodników zakończyły się niepowodzeniem. Wobec tego postawiono więc na inną ścieżkę.

Tym razem zaangażowano bowiem trzech graczy posiadających już pewne doświadczenie. W przypadku Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego słowo „pewne” jest zresztą sporym niedopowiedzeniem, bo mówimy tu przecież o zawodniku, który w swoim CV ma triumf na Majorze CS:GO oraz występy pod banderą Virtus.pro i mousesports. Na najważniejszej imprezie na scenie Counter-Strike’a kilka lat temu wystąpił też drugi z nowych tymczasowych nabytków iHG, Mikołaj „mouz” Karolewski, który ostatnimi czasy związany był z Aristocracy, a niedawno jako zmiennik wspierał Wisłę All in! Games Kraków. Ostatni wolny fotel zgarnął natomiast klubowy kolega Snaxa z VP, Arek „Vegi” Nawojski.

W związku z przyjściem tej trójki w ekipie zabrakło miejsca dla Michała „mono” Gabszewicza, który po raz drugi w ostatnich tygodniach wylądował na ławce rezerwowych, oraz Grzegorza „jedqra” Jędrasa. Ten drugi zaledwie miesiąc temu został ściągnięty z Wisły All in!, ale najwyraźniej nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Niejasna pozostaje także przyszłość Sebastiana „fr3nda” Kuśmierza – 17-latek był testowany przez ostatnie tygodnie, ale nie pomógł Illuminar na tyle, by wyniki osiągane przez zespół poprawiły się.

W tej sytuacji skład Illuminar Gaming prezentuje się następująco:

  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczak
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos, G2 Esports, LEC 2020 Spring Split

Młodziki kontra mistrzowie. Gracze G2 i MAD Lions rozpoczną play-offy LEC

Play-offy League of Legends European Championship 2020 Spring czas zacząć. Podczas inaugurującego starcia pierwsza ekipa sezonu zasadniczego zmierzy s...