fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

K1ck i ASUS ROG ELITE poznały pierwszych rywali na EU Masters – rozlosowano grupy play-inów

Już tylko dni dzielą nas od startu pierwszej tegorocznej edycji European Masters. Jak zawsze czołowe formacje z krajowych lig Starego Kontynentu powalczą między sobą o tytuł tej najlepszej. Co znaczące, ponownie w ową walkę zaangażowani będą również Polacy.

W akcji podczas EU Masters zobaczymy m.in. wicemistrzów ostatniego sezonu Ultraligi z K1ck Neosurf, którzy podczas fazy play-in rywalizować będą w grupie D. Poza nimi trafiły tam także For The Win Esports z Portugalii, Sector One z Belgii oraz PIGSPORTS z regionu krajów nadbałtyckich. Niemniej polskie akcenty znajdziemy też w zbiorze A, gdzie znalazło się ASUS ROG ELITE.  Rywalizująca na co dzień na Bałkanach drużyna, której członkiem jest m.in. Gaweł „Kashtelan” Paprzycki, o miejsce w turnieju głównym rywalizować będzie z eSubą z regionu Czech i Słowacji, Teamem GamerLegion z Niemiec oraz Vipers Inc z terenów skandynawskich.

Podział na grupy podczas fazy play-in prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

ASUS ROG ELITE eSuba Cyber Gaming EGN Esports
GamerLegion Vipers Inc Intrepid Fox Racoon

Grupa C

Grupa D

Defusekids For The Win Esports K1ck Neosurf PIGSPORTS
Kenty MAD Lions Madrid Sector One WLGaming Esports

Wiosenna edycja European Masters 2020 rozpocznie się 6 kwietnia i potrwa do 10 maja.  W sumie udział w niej weźmie 28 drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 150 tysięcy dolarów. Dopiero w fazie grupowej do akcji wkroczy drugi przedstawiciel Ultraligi, czyli AGO ROGUE.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska eskadra zaprezentuje rozgrywkę w VALORANT. NEO, TaZ i izak częścią ekipy

Choć VALORANT to produkcja, która jeszcze przez długi czas znajdować się będzie w fazie testów, to esportowa społeczność na całym świecie już dziś będ...