AVEZ zaprezentowało zespół Rainbow Six: Siege

Wielkimi krokami zbliżają się eliminacje do Rainbow Six Polish Masters. Niemniej jeszcze przed ich rozpoczęciem na scenie pojawił się nowy gracz w postaci AVEZ Esport, które dziś zaprezentowało swój pierwszy w historii skład R6.

W nowym zespole popularnych Ośmiornic znajdziemy m.in. Oskara „Magica” Skowronka, który w przeszłości związany był z PACTEM i z ekipą tą sięgnął po triumf w pierwszym sezonie Masters League oraz wziął udział w DreamHack Winter 2018. Niedawno o krajowy czempionat walczyli również inni nowoprzybyli, Karol „Janko” Gabryluk, Filip „Verines” Hirsz i Patryk „Jessie” Tekieli – ten pierwszy występował wówczas w Invicta Gaming, dwaj pozostali natomiast w Zielarzach. Ostatni fotel zgarnie natomiast Fabian „CriZz” Nowak.

CZYTAJ TEŻ:
Zapowiedziano Rainbow Six Polish Masters, w puli nagród 60 tysięcy złotych

Co ciekawe, w składzie znalazło się też miejsce dla szóstego zawodnika. Jest nim Hubert ‘TOUDix’ Wojciechowski, który jeszcze kilka miesięcy temu reprezentował barwy PRIDE. Teraz jednak nie może on powalczyć o mistrzostwo Polski z powodu nowych zapisów w regulaminie, które wykluczają z gry graczy poniżej osiemnastego roku życia. Mimo to organizacja postanowiła podążyć drogą obraną wcześniej w CS:GO przez x-kom AGO i zatrudnić obiecującego strzelca, by ten uczył się u boku bardziej doświadczonych kolegów i być może w przyszłości zastąpił któregoś z nich.

Nowy skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Fabian „CriZz” Nowak
  • Karol „Janko” Gabryluk
  • Oskar „Magic” Skowronek
  • Filip „Verines” Hirsz
  • Patryk „Jessie” Tekieli
  • Hubert „TOUDix” Wojciechowski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 13 kwietnia 2020

– 1. x-kom AGO 1758 pkt Furlan – GruBy – mhL – F1KU – oskarish – minirox (t) – 2. Actina PACT 1194 pkt darko – lu...