fot. Blizzard

Echo wchodzi do gry! Nowa postać już na publicznych serwerach Overwatcha

Po niespełna miesiącu testów Echo pojawiła się wreszcie na publicznych serwerach. Wszyscy zainteresowani już teraz mogą przekonać się o tym, co potrafi 32. i jednocześnie ostatni bohater, który został opublikowany przed premierą Overwatch 2.

Echo została stworzona przez Minę Liao, a potem wcielona do działań operacyjnych grupy Overwatch. I chociaż początkowo ograniczono jej możliwości, to dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji zaczęła się uczyć, stale powiększając swój potencjał. Dzięki temu zyskaliśmy nowego DPS-a, który przede wszystkim potrafi wzbić się w powietrze i szybować. Ponadto korzysta ze sporego arsenału broni, takich jak wiązka laserowa czy też bomby przyczepne. Jednocześnie robot posiada także specjalną umiejętność, która się po naładowaniu pozwala duplikować cechy i umiejętności przeciwnika.

Na ten moment Echo obecna jest tylko w grach w trybie uproszczonym. Na ten moment nie jest do końca jasne, kiedy stanie się ona dostępna również w meczach turniejowych.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skórki mistrzów świata League of Legends wkrótce na serwerze PBE. Jak się prezentują?

Wielu kolekcjonerów skinów z pewnością ucieszy wiadomość, że do gry wielkimi krokami zbliża się najnowsza linia skórek upamiętniająca aktualnych mistr...