Za nami turniej 100 Thieves Invitational: Valorant. W jednodniowej rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Michaela „shrouda” Grześka, która w najnowszej produkcji Riot Games pokonała składy prowadzone przez m.in. Timothego "TimTheTatmana" Johna Betara, Matthewa "Nadeshota" Haaga i Jaryda "Summita1g" Lazara.

Rozgrywki odbyły się w trybie drużynowym w formacie BO1 z wyjątkiem wielkiego finału, który odbył się do dwóch wygranych map. Drużyna shrouda, w której składzie zobaczyliśmy także dwóch obecnych reprezentantów T1 w VALORANTA, Braxtona „braxa” Pierce'a oraz Kevena „AZK” Larivière'a, doznała porażki w fazie grupowej przeciwko drużynie TimaTheTatmana wynikiem 11:13, ale pewnie zrewanżowała się w finałowej rozgrywce, tracąc tylko pięć punktów w każdej z dwóch potyczek.

Tuż za znanymi w świecie CS-a personami uplasowała się drużyna Nadeshota, który zaangażował wszystkich członków dywizji CS:GO 100T z wyjątkiem Jaya „Liazza” Tregillgasa, oraz skład prowadzony przez Summita1g, u którego boku zobaczyliśmy Jonathana "EliGE'a" Jablonowskiego oraz Jake'a "Stewiego2k" Yipa, którzy obecnie reprezentują Team Liquid w CS:GO.

CZYTAJ TEŻ:
Od teraz szansa na dostęp do bety u wszystkich streamerów grających w VALORANTA

Finałowa klasyfikacja turnieju 100 Thieves Invitational: VALORANT wygląda następująco:

  1. Team Shroud (shroud, Skadoodle, AZK, Brax, Hiko)
  2. Team TimTheTatman (timthetatmanm, Mendo, Poach, fl0m, Aceu)
  3. Team Nadeshot (Nadeshot, jks, jkaem, Gratisfaction, AZR)
  4. Team summit1g (summit1g, TenZm, EliGE, Stewie2k, steel)
  5. Team Courage (CouRage, n0thing, ShahZaM, SicK, crashies)
  6. Team Yassuo (Yassuo, m0xy, Zach, Albralelie, iiTzTimmy)
  7. Team Ninja (Ninja, Kephrii, Minish, Waifu, Lefaa)
  8. Team DrDisRespect