Rozgrywane w internecie ESL One Los Angeles 2020 dla regionu europejskiego i CIS znajduje się właśnie na półmetku, wszak wczoraj dobiegła końca faza grupowa, a dziś ruszają play-offy. I to play-offy, które powinny zainteresować polskich fanów Doty 2, bo będziemy mogli w nich oglądać naszego rodaka.

Mowa tu oczywiście o Michale "Nishy" Jankowskim, który kroczy po kolejny triumf w karierze. Jego ekipa przez fazę grupową przebrnęła niczym burza, na co dowodem jest bilans: 7 zwycięstw i 0 porażek. Jeśli to kogoś nie przekonuje, to warto dorzucić wyniki poszczególnych potyczek: 14 wygranych map i tylko 2 przegrane. Robi wrażenie. Świetnie spisało się też Virtus.pro, które także nie przegrało żadnej serii w swojej grupie, ale w "małych punktach" miało o jedną porażkę więcej.

Zarówno Team Secret naszego rodaka, jak i Virtus.pro dzięki dobrym wynikom są już w górnej części drabinki fazy pucharowej. Oprócz nich trafiły tam także Team Spirit i OG. To właśnie ostatnia z wymienionych drużyn będzie rywalem zespołu Nishy już dziś wieczorem. W drabince przegranych także znajdują się cztery formacje. Po jednej stronie bracketu o przetrwanie walczyć będą Team Nigma i Chicken Fighters, a po drugiej – Alliance i Vikin.gg.

Dzisiejszy harmonogram ESL One Los Angeles 2020 – Online: Europe i CIS przedstawia się następująco:

17 kwietnia

1. runda drabinki przegranych

11:00 Team Nigma vs Chicken Fighters
BO3
14:00 Alliance vs Vikin.gg
BO3

1. runda drabinki wygranych

17:00 Virtus.pro vs Team Spirit
BO3
20:00 Team Secret vs OG
BO3

Play-offy ESL One Los Angeles 2020 – Online: Europe i CIS w Dotę 2 rozpoczną się dziś o 11:00 i potrwają do najbliższej niedzieli, kiedy to odbędzie się wielki finał. Łączna pula nagród zawodów wynosi 200 000 dolarów, z czego na konto triumfatora trafi 60 000 dolarów.