Po kilkumiesięcznej przerwie Invicta Gaming zdecydowała się ponownie zainwestować w kobiecą scenę Counter-Strike'a. Rodzima organizacja zaprezentowała dziś swój nowy zespół, który w całości składa się z byłych zawodniczek Warriors Teamu.

Ewelinę „Evę” Adamowicz i jej koleżanki mogliśmy oglądać m.in. podczas ubiegłorocznych ESL Sprite Mistrzostw Kobiet, gdzie zajęły miejsce w czołowej czwórce. Mimo to jednak dwa miesiące temu straciły one wsparcie organizacji, gdyż ich dotychczasowy pracodawca, Warriors, postanowił wycofać się ze wspierania Counter-Strike'a. Dopiero dziś panie oficjalnie znalazły nowy dom. Co ciekawe, wraz z nimi pod skrzydła Invicty trafiła Vanessa „Ruda" Warmusz, czyli liderka nieistniejącego już Teamu Saiprah, która będzie pełnić rolę menadżerki składu.

CZYTAJ TEŻ:
Arcane Wave wygrywa wiosenną edycję CS:GO 5on5 Women’s Open

Kiedy we wrześniu ubiegłego roku rozstawaliśmy się z poprzednim zespołem, który przechodził pod skrzydła Izako Boars, wiedzieliśmy, że to nie ostatnia nasza przygoda ze sceną kobiecego CS:GO – przyznali włodarze organizacji w oficjalnym oświadczeniu. – Obserwowaliśmy przebieg ESL Sprite Mistrzostw Polski w poszukiwaniu nowej drużyny, koniec końców wszystko się przeciągało i na podpisanie umów zdecydowaliśmy się dopiero w kwietniu, kiedy to pojawiła się opcja współpracy ze składem ex-Warriors Team. Chcemy wspierać kobiecy esport w Polsce długofalowo, dlatego też przez najbliższe pół roku zapewnimy dziewczynom każdą niezbędną pomoc, między innymi poprzez dostarczenie wybranych przez nich jak najlepszych peryferii sprzętowych – dodali.

Nowy skład Invicty Gaming prezentuje się następująco:

  • Martyna "iXoRia" Stróżyńska
  • Ewelina "Eva" Adamowicz
  • Karolina "Liina" Kasprzyk
  • Martyna "LettyS" Owsik
  • Gabriela "Gaba" Sienkiewicz
  • Vanessa "Ruda" Warmusz – menadżerka