fot. materiały prasowe

Zapomnij o przewodzie swojej myszki z nowym gadżetem od Xtrfy

W 2019 roku, pod roboczym tytułem Project 4, Xtrfy rozpoczęło prace nad czwartą generacją produktów dla graczy. Po ultralekkich myszkach M4 i klawiaturach K4 szwedzcy specjaliści od sprzętu do gier prezentują swój najnowszy produkt – B4 – bungee do myszki.

Gadżet ten sprawia, że ruchy myszy są płynniejsze, gdyż nic nie blokuje przewodu. Może on swobodnie unosić się nad biurkiem. B4 dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych, dopasowanych do innych produktów z serii Project 4.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować nowe bungee. Pomoże ono graczom udoskonalić ich styl gry. B4 będzie dostępne we wszystkich popularnych kolorach Projectu 4. Ułatwi to łączenie go z innymi naszymi produktami i tworzenie unikalnych konfiguracji sprzętowych – mówi Joakim Jansson, CEO Xtrfy.

Główną ideą stojącą za używaniem bungee jest sprawienie, aby ruchy myszki były bardziej płynne. Dzięki zastosowaniu unikalnej i opatentowanej konstrukcji B4 minimalizuje opór stawiany przez przewód myszki podczas wykonywania ruchów po podkładce. Stabilna podstawa i elastyczne, silikonowe ramię sprawia, że produkt Xtrfy sprawdza się zdecydowanie lepiej niż tradycyjne bungee wyposażone w metalową sprężynę.

B4 zostało zaprojektowane, aby nasz „gryzoń” mógł podążać za każdym machnięciem naszej dłoni bez najmniejszego oporu i zapewnia lekkość porównywalną do korzystania z urządzenia bezprzewodowego. Szwedzcy projektanci włożyli wiele pracy, żeby zapewnić stabilność konstrukcji i utrzymać niski środek ciężkości. Udało im się zachować te cechy pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenia.

– Wraz z nową generacją produktów wynieśliśmy nasz proces projektowania na kolejny, wyższy poziom. Oferując więcej alternatyw dajemy zapalonym graczom większą możliwość wyboru, a także przyciągamy szersze grono odbiorców – dodaje Jansson.

Xtrfy B4 pojawi się w sprzedaży na przełomie maja i czerwca. Rekomendowana przez producenta cena detaliczna to 69 złotych. Bungee można już zamówić w przedsprzedaży na stronie xtrfy.com. Więcej informacji na temat B4 można znaleźć na xtrfy.com/accessories/b4.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Major CS:GO, jakiego zawsze chcieliśmy

Trudne czasy wymagają trudnych decyzji. A przełożenie terminu Majora w Rio z maja na listopad było zapewne decyzją trudną, chociaż konieczną. Jednocze...