STS
fot. AGO ROGUE/Łukasz Bartyzel

AGO ROGUE podejmie dziś wicemistrzów Francji w EU Masters

Wczorajszego wieczoru K1ck Neosurf dało fanom polskiego League of Legends kolejne powody do radości. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli znów zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony w EU Masters i ograli faworyzowane Movistar Riders, dzięki czemu aktualnie okupują fotel lidera w swojej grupie. Dziś jednak K1ck w akcji nie zobaczymy, ale na brak emocji związanych z […]

Wczorajszego wieczoru K1ck Neosurf dało fanom polskiego League of Legends kolejne powody do radości. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli znów zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony w EU Masters i ograli faworyzowane Movistar Riders, dzięki czemu aktualnie okupują fotel lidera w swojej grupie. Dziś jednak K1ck w akcji nie zobaczymy, ale na brak emocji związanych z meczami z udziałem Polaków również nie będziemy narzekać.

Już o godzinie 20:00 Vodafone Giants, którego wspierającym jest znany z występów w devils.one Robert „Erdote” Nowak, zmierzy się z Defusekids. Dla formacji polskiego supporta mecz ten nie powinien być szczególnie trudnym wyzwaniem, wszak Holendrzy do czołówki drużyn uczestniczących w EU Masters z całą pewnością nie należą. Inaczej jest jednak w przypadku Giants, które bez dwóch zdań jest jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu. Można zatem śmiało rzec, że ewentualna porażka zespołu Erdote z Defusekids będzie ogromną niespodzianką.

Następnie czeka nas prawdziwe starcie tytanów. Mowa tutaj oczywiście o AGO ROGUE, które znakomicie radziło sobie w Ultralidze, a także o LDLC OL, które dominowało we francuskich zmaganiach. Paweł „Woolite” Pruski i jego koledzy wydają się jednak być w nieco lepszej pozycji, gdyż reprezentanci Francji nie tak dawno temu dokonali zmiany w swoim składzie, a ta jak na razie nie przynosi najlepszych rezultatów. Mimo wszystko drużyna Bory „YellOwStaRa” Kima jest niebywale groźna i na pewno nie da sobie łatwo wyrwać kolejnego punktu.

Na koniec trzeciego dnia fazy grupowej EU Masters z mistrzami La Ligue Française zmierzą się Wojciech „Tabasko” Kruza i spółka. Minionego wieczoru YDN Gamers nie dało sobie rady z GamerLegion, co może niepokoić fanów Kruzy. Dziś przed mistrzami włoskiej ligi jeszcze trudniejszy i zdecydowanie bardziej niewygodny rywal, bo będzie nim GamersOrigin. To właśnie triumfatorzy francuskich zmagań będą tutaj faworytami, a zwycięstwo ekipy polskiego dżunglera będzie nie lada zaskoczeniem.


Harmonogram
24 kwietnia
18:00 Energypot Wizards vs eSuba BO1
19:00 mousesports vs Fnatic Rising BO1
20:00 Vodafone Giants vs Defusekids BO1
21:00 LDLC OL vs AGO ROGUE BO1
22:00 BT Excel vs GamerLegion BO1
23:00 GamersOrigin vs YDN Gamers BO1

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games. Po więcej niezbędnych informacji na temat European Masters 2020 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni dzień eliminacji do ESL MP, Izako Boars i BARTOSZE o krok od awansu

W grze o awans do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 pozostało już tylko sześć formacji. Niemniej tylko dwie z nich osiągną swój cel – najbliżej tego s...