STS
fot. Legia Warszawa

Polska vs Niemcy na wirtualnej murawie. Biało-Czerwonych reprezentować będzie milosz93

Od kilku tygodni fani piłki nożnej mogą oglądać swoje ulubione zespoły oraz piłkarzy tylko na wirtualnej murawie. Wszystko oczywiście za sprawą pandemii koronawirusa, która zmobilizowała organizatorów do tworzenia towarzyskich rozgrywek np. w FIFA 20. Jedną z takich akcji zobaczymy np. dziś. Przed nami bowiem drugi i jednocześnie ostatni dzień FIFA eFriendlies Home Show, w ramach którego […]

Od kilku tygodni fani piłki nożnej mogą oglądać swoje ulubione zespoły oraz piłkarzy tylko na wirtualnej murawie. Wszystko oczywiście za sprawą pandemii koronawirusa, która zmobilizowała organizatorów do tworzenia towarzyskich rozgrywek np. w FIFA 20. Jedną z takich akcji zobaczymy np. dziś.

Przed nami bowiem drugi i jednocześnie ostatni dzień FIFA eFriendlies Home Show, w ramach którego profesjonalni zawodnicy mierzą się ze sobą ze swoich domów. W sobotę do gry przystąpi związany na co dzień z Legią eSports Miłosz „milosz93” Bogdanowski, który tym razem przywdzieje narodowe barwy. Jako reprezentant Polski zmierzy się on z przedstawicielem Niemiec, Michaelem „MegaBitem” Bittnerem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zawodnik Werderu Brema eSPORTS na początku tego roku mógł świętować triumf w Virtual Bundesliga 2019/20.

CZYTAJ TEŻ:
Szesnastu piłkarzy Ekstraklasy na wirtualnej murawie. Zapowiedziano CANAL+ Ekstraklasa Cup 2020

Poza spotkaniem milosza93 z MegaBitem, które zaplanowano na godzinę 14:00, odbędzie się dziś również mecz mistrza świata z 2008 i 2012 roku, Alfonso Ramosa, z mistrzem świata z roku 2011, Francisco Cruzem. Oba te pojedynki obejrzeć je będzie można pod tym adresem. Komentarzem zajmą się znane z cyklu FIFA Global Series osoby, takie jak Richard Buckley, Spencer Owen oraz Brandon Smith.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ekipa MICHA po pierwsze zwycięstwo w ESL One Road to Rio

Przy okazji czwartego dnia ESL One Road to Rio drugą próbę sięgnięcia po zwycięstwo podejmie Team Envy. Przedwczoraj Michał "MICHU" Müller i jego kole...