fot. ESL/Adam Łakomy

Podium coraz bliżej! Na`Vi po kolejne zwycięstwo w Rainbow Six Pro League

Dzięki roszadom kadrowym, które miały miejsce podczas okienka transferowego, zobaczyliśmy odmienione Natus Vincere. Dzięki temu zespół Szymona „Savesa” Kamieniaka mimo słabego początku sezonu realnie włączył się do walki o czołowe lokaty.

Na ten moment Polak i jego koledzy znajdują się tuż za podium, ale już dziś ten stan rzeczy może ulec zmianie. Wiele pod tym względem zależeć będzie od starcia z forZe, które zajmuje co prawda fotel wicelidera, ale jednocześnie ma na swoim koncie dokładnie tyle samo punktów, co Na`Vi. Oznacza to, że ewentualna wygrana Savesa i spółki może pozwolić im wskoczyć nawet na drugie miejsce. Miejsce pierwsze jest bowiem nieosiągalne. Rogue ma na ten moment sześć oczek więcej niż grupa pościgowa, a na dodatek podejmie okupujący dolne rejony tabeli Chaos Esports Club, są więc spore szanse, że podopieczni amerykańskiej organizacji przynajmniej utrzymają swoją przewagę, a może nawet ją podwyższą.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

8 kwietnia
19:00 forZe vs Natus Vincere BO1
20:15 Team Vitality vs Team Empire BO1
21:30 G2 Esports vs BDS Esport BO1
22:45 Rogue vs Chaos Esports Club BO1

Wszystkie mecze można będzie obejrzeć zarówno z polskim, jak i angielskim komentarzem. Przypomnijmy, że zmagania w ramach europejskiej dywizji Pro League Season 11 potrwają do 13 kwietnia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO po play-offy, NEEX po udany start. Polski CS znów w grze

Pierwsze dni kwietnia przyniosły nam miłą odmianę po nieco apatycznej końcówce marca – polskie drużyny CS:GO w końcu wróciły do gry na międzynarodowej...