STS
fot. Polsat Games

AGO ROGUE dało radę, teraz czas na Tabasko. Dziś ostatnie mecze grupy A w EU Masters

Wczorajszego wieczoru AGO ROGUE zrehabilitowało się za wcześniejsze słabsze wyniki i wbrew wszelkim oczekiwaniom rozgromiło swoich grupowych rywali w European Masters. Dzięki znakomitemu występowi Pawła „Woolite’a” Pruskiego i jego kompanów mistrzowie Polski zapewnili sobie już awans do fazy pucharowej prestiżowego turnieju, ale o pierwsze miejsce w grupie muszą zawalczyć w tie-breaku. Dziś jednak oczy polskich fanów League of Legends będą skierowane ku YDN Gamers, bo to właśnie te barwy na co dzień przywdziewa Wojciech „Tabasko” Kruza, który dziś powalczy o miejsce w play-offach.

Przypomnijmy, że Kruza i jego koledzy w pierwszej rundzie zmagań w grupie A zanotowali identyczne rezultaty, co AGO ROGUE. YDN Gamers wygrało tylko jedno z trzech spotkań i na ten moment jego sytuacja w zestawieniu nie wygląda szczególnie kolorowo. Należy jednak pamiętać, że szanse na awans do kolejnego etapu nadal są i to całkiem spore, wystarczy zresztą spojrzeć na to, czego dokonali wczorajszego wieczoru mistrzowie Polski. Patrząc jednak bardziej realistycznie na całą sytuację, znajdujące się w grupie A GamerLegion oraz GamersOrigin są zespołami, które należą do faworytów całego turnieju. Trudno zatem oczekiwać, że każdy z nich ulegnie zawodnikom YDN, a przecież za rogiem jest także BT Excel, które bez dwóch zdań będzie chciało zmyć z siebie plamę wstydu pozostawioną po pierwszych trzech starciach w grupie.


Harmonogram
30 kwietnia
18:00 GamerLegion vs BT Excel BO1
19:00 YDN Gamers vs GamersOrigin BO1
20:00 GamerLegion vs YDN Gamers BO1
21:00 GamersOrigin vs BT Excel BO1
22:00 BT Excel vs YDN Gamers BO1
23:00 GamersOrigin vs GamerLegion BO1

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games. Po więcej niezbędnych informacji na temat European Masters 2020 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mousesports i Complexity z pierwszymi zwycięstwami w ESL One Road to Rio

Dla niektórych drużyn środa była idealnym dniem na przełamanie w ESL One Road to Rio. Tak było w przypadku mousesports i Complexity Gaming, które w ko...