Reprezentacja Polski w wirtualnych klubach zaczęła IsoNations Cup od trzech punktów, a dzięki przekonującemu triumfowi Belgii nad Ukrainą (5:2), dziś może zagwarantować sobie przynajmniej drugie miejsce w grupie. Wystarczy, że wieczorem napisze podobny scenariusz, co wczoraj.

CZYTAJ TEŻ:
Polska liderem swojej grupy w IsoNations Cup po zwycięstwie nad Ukrainą

O godzinie 21:00 Biało-Czerwoni powalczą z Węgrami, którzy po pierwszej kolejce nieoficjalnego mundialu 5 na 5 mają jeden punkt. Wobec tego Madziarowie na czele z kapitanem Molnárem "molnaremgabo" Gáborem nie mogą pozwolić sobie na porażkę, bo wtedy ich sytuacja w zbiorze byłaby już bardzo skomplikowana, a kwestia awansu uzależniona od wyników pozostałych gier. Mniejsza presja spoczywa na barkach naszej kadry ułożonej przez Damiana "damiego" Augustyniaka, dla której nawet podział punktów byłby korzystnym rezultatem. Korzystnym, ale nie dającym wewnętrznego spokoju jeśli chodzi o miejsce w play-offach.

Obecny układ tabeli grupy C wygląda następująco: 

# Drużyna Mecze Bilans Bramki Punkty
1. Belgia 2 1 – 1– 0 6:3 4
2. Polska 1 1 – 0 – 0 3:1 3
3. Węgry 1 0 – 1 – 0 1:1 1
4. Ukraina 2 0 – 0 – 2 3:8 0
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej IsoNations Cup
 Brak awansu

Transmisję z meczu Polski z Węgrami będzie można obejrzeć na kanale damiego na Twitchujak również stronach bejotta i Riptorka na Facebooku.