STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Ekipa Izaka zagra w Twitch Rivals w VALORANTA

Jeśli dalej nie wiecie, jak spędzić sobotnie późne popołudnie, z pomocą może przyjść turniej Twitch Rivals: VALORANT Showdown. W zmaganiach przeznaczonych dla streamerów i influencerów gamingowych zobaczymy dziś polski skład, którego liderem jest Piotr „Izak” Skowyrski.

U boku znanego komentatora esportowego i właściciela Izako Boars zobaczymy Sebastiana „NEEXA” Trelę, który niedawno zakończył swoją przygodę w SMASH Esports i pozostaje wolnym graczem na transferowym rynku CS:GO. W polskiej ekipie nie zabraknie też Mateusza „Pago” Pągowskiego czy Pawła „saja” Pawełczaka, a pięcioosobową delegację z naszego kraju uzupełni Jakub „Lothar” Szygulski, streamer G2 Esports. Oprócz piątki znad Wisły w turnieju nie zabraknie kilku przedstawicieli sceny CS:GO takich jak Adil „ScreaM” Benrlitom czy Oscar „mixwell” Cañellas.

CZYTAJ TEŻ:
Polska piątka bez sukcesu w turnieju VALORANTA organizowanym przez G2

Europejska część zmagań wystartowała już o godzinie 14:00, przy czym Izak i spółka planowo wkroczą do akcji dopiero od 17:00. Jutro dokończenie charytatywnych zmagań, bo warto wiedzieć, że stawką Twitch Rivals: VALORANT Showdown jest 100 tysięcy dolarów przeznaczonych na walkę z koronawirusem. Mecze w czterozespołowych grupach będą rozgrywane w formacie BO1, a do play-offów awansuje najlepszy skład z każdego koszyka. W fazie pucharowej gra toczyć będzie się już do dwóch wygranych gier.

Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć pod tym adresem. Spotkania można śledzić na oficjalnym kanale Twitch Rivals na Twitchu, ale rzecz jasna należy się także spodziewać transmisji z perspektywy poszczególnych zawodników na ich prywatnych kanałach.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

13 Polaków wystąpi w trzecim tygodniu Home Sweet Home Cup

Po dwóch tygodniach przerwy powracają internetowe rozgrywki CS:GO pod szyldem Home Sweet Home. Trzecia odsłona rywalizacji z pewnością może zaciekawić...