STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Drużyna Izaka z awansem do półfinału Twitch Rivals: VALORANT Showdown

Dla fanów Piotra „Izaka” Skowyrskiego mamy dobre wieści. Wczoraj ekipa polskiego streamera wygrała swoje wszystkie mecze w Twitch Rivals: VALORANT Showdown, wobec czego zajęła pierwsze miejsce w grupie i dziś powalczy w półfinale charytatywnego turnieju.

Polska piątka, którą obok Izaka tworzą Sebastian „NEEX” Trela, Paweł „saju” Pawełczak, Mateusz „Pago” Pągowski oraz Jakub „Lothar” Szygulski, sobotnie zmagania otworzyła od wygranej 13:7 z drużyną rosyjskiego streamera Andreya „gamelifeowa” Bakhrakha i jak się okazało, była to najtrudniejsza przeprawa tego popołudnia. W następnych grach przewaga nadwiślańskiego składu była jeszcze wyraźniejsza. Spotkanie z włoskim zespołem prowadzonym przez Giorgio „POW3RA” Calandrelliego zakończyło się bowiem wynikiem 13:3, a wisienką na torcie było pokonanie do czterech Teamu Kodiak reprezentowanego przez czterech Węgrów i jednego Czecha.

Tak prezentuje się tabela grupy C:

# Drużyna Mecze Bilans Rundy
1. Team izakooo 3 3 – 0 39:14
2. Team gamelifeow 3 2 – 1 33:21
3. Team POW3R 3 1 – 2 19:37
4. Team kodiak 3 0 – 3 20:39
Legenda:
Awans do półfinału Twitch Rivals VALORANT Showdown
Brak awansu

Izak i kompani już o 14:00 zagrają półfinał turnieju, którego stawką jest 100 tysięcy dolarów przeznaczonych na walkę z koronawirusem. Rywalem polskiego składu będzie formacja, której przewodzi brytyjski streamer, Craig „ONSCREEN” Shannon. W jej szeregach znajduje się także dobrze znany fanom CS:GO Adil „ScreaM” Benrlitom. Oficjalna transmisja z turnieju prowadzona jest pod tym adresem, ale jak to bywa w przypadku tego typu imprez, poszczególni gracze prowadzą również zapis gry na żywo na swoich kanałach.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Leć MICHU, leć. Po awans dla nas, dla Polaków!

Dziś po raz kolejny cała CS-owa Polska trzyma kciuki za naszego jedynego rodaka w turnieju ESL One: Road to Rio – Michała "MICHU" Müllera. Zawodnik Te...