av3k
fot. ESL/Stephanie Lindgren

Dziś ostatnia kolejka trzeciego etapu Quake Pro League, zagra Av3k

Faza ligowa trzeciego etapu Quake Pro League nieubłaganie zbliża się do końca. Przed nami ostatnia już kolejka, dzięki której poznamy ostateczny kształt tabeli, chociaż niektórzy mogą już teraz czuć się bezpieczni. W gronie tym jest m.in. Maciej „Av3k” Krzykowski.

Polski weteran utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej zapewnił sobie przed tygodniem. Chociaż stwierdzenie „zapewnił sobie” jest tutaj pewnym nadużyciem, bo Krzykowski podczas dziewiątej kolejki pauzował. Niemniej wyniki osiągnięte przez jego rywali sprawiły, że baraże już mu nie grożą i do dzisiejszego meczu z Alexeiem „cYpheRem” Yanushevskym, który również nie ma powodu do obaw, podejdzie ze spokojną głową. Tak naprawdę do rozstrzygnięcia pozostały już tylko dwie kwestie, w tym to, kto otrzyma ostatnie gwarantowane miejsce w ćwierćfinale. Powalczą o nie, chociaż nie bezpośrednio, Marco „vengeurR” Ragusa oraz Tim „DaHanG” Fogarty. Wiele do wygrania mają też Paul „sib” Titkov oraz Justin „Effortless” Yergeau, bowiem wygrany ich meczu utrzyma się, podczas gdy przegrany weźmie udział w turnieju barażowym.

Harmonogram dziesiątego tygodnia prezentuje się następująco:

10 maja
16:00 Xron vs baSe BO3
17:00 dooi vs ZenAku BO3
18:00 sib vs Effortless BO3
19:00 Av3k vs cYpheR BO3
20:00 psygib vs DaHanG BO3
21:00 vengeurR vs Cooller BO3
22:00 k1llsen vs RAISY BO3
23:00 cha1n vs rapha BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pora wyłonić zwycięzcę Road to Rio z Ameryki Północnej. Ostatni dzień fazy grupowej w Europie i CIS

Wszystko kiedyś się kończy. W Ameryce Północnej kończy się np. ESL One Road to Rio, co oznacza, że już tej nocy poznamy tamtejszego triumfatora. Z kol...