fot. PEL Esports

Za nami kwalifikacje do pierwszego PUBG Continental Series. Trzech Polaków z awansem

Europejska scena PlayerUnknown’s Battlegrounds nie przestaje zwalniać tempa. W tym samym czasie co finały Dreamhacka PUBG Showdown odbyły się kwalifikacje do europejskiego PUBG Continental Series Charity Showdown, w których awans do kolejnego etapu zapewniło sobie trzech Polaków.

Z czwartego miejsca do fazy grupowej awansował Team Red Zone Łukasza „MajsteraZ” Podeszwy. Zespół, w którym składzie znalazło się także dwóch Szwedów, tj. Marcus „Maccandark” Hellström i iMomme oraz Brytyjczyk At0micaL, miał bardzo dobry start do finałowego etapu eliminacji, zajmując odpowiednio drugie, drugie i trzecie miejsce na pierwszych trzech mapach. MajsterZ i jego koledzy zapewnili sobie także zwycięstwo w przedostatniej rundzie rozegranej w niedzielę, dzięki czemu do poniedziałkowej rywalizacji przystąpili z pierwszego miejsca. Mimo słabszych wyników osiągniętych tego dnia, z których najlepszym było trzecie miejsce w jedenastej, przedostatniej rundzie, Team Red Zone w finałowej klasyfikacji uległ zaledwie trzem drużynom – duńskiemu Tempus, chorwacko-serbskiemu Teamowi Redline oraz europejskiemu mixowi Gifted Trolls.

CZYTAJ TEŻ:
TSM najlepszy podczas Dreamhack PUBG Showdown. Polacy z Elgiganten na dwunastym miejscu

Nieznacznie gorzej spisał się polsko-litewski skład Elgiganten Gaming z Pawłem „ghostarem” Smolińskim i Michałem „KnorkiSem” Bławatem w składzie. Reprezentanci szwedzkiej organizacji, którzy musieli połączyć walkę w kwalifikacjach do PCS z udziałem w finałach Dreamhack PUBG Showdown, zakończyli pierwszą część finałowego etapu eliminacji na dziewiątym miejscu. Drużyna prowadzona przez ghostara wskoczyła jednak na premiowaną awansem siódmą lokatę dzięki zajęciu drugiego i trzeciego miejsca na rozpoczynających dzień meczach na Miramarze i zwycięstwu w przedostatniej, rozegranej na Erangelu rundzie.

Przed Polakami faza grupowa PUBG Continental Series Charity Showdown Europe, która odbędzie się od 15 do 24 maja z udziałem dwudziestu czterech drużyn. Najlepsze szesnaście zespołów w tym etapie awansuje do ścisłego finału, który zostanie rozegrany od 29 do 31 maja. Łącznie w puli nagród znajdzie się 200 tysięcy dolarów, z których zwycięzca otrzyma 25 tysięcy oraz 100 tysięcy, które zostaną przekazane na wybrany przez ich cel charytatywny.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny operator i poprawki w Call of Duty: Warzone. Na horyzoncie także nowe SMG

Gracze Call of Duty: Warzone z pewnością nie mogą narzekać na brak nowości oraz poprawek wprowadzanych do ich ulubionego tytułu. Mimo że od ostatniej...

>