fot. Riot Games

Grupy wylosowane, harmonogram ustalony. Mid-Season Cup coraz bliżej

Jeżeli narzekacie na brak meczów z udziałem największych gwiazd League of Legends, to z pewnością ucieszycie się z rozpoczynającego się w następnym tygodniu Mid-Season Cup. Turniej, który jest swoistym zamiennikiem anulowanego przez pandemię koronawirusa Mid-Season Invitational, zrzeszy po cztery najlepsze drużyny wiosennej rundy LoL Pro League oreaz LoL Champions Korea. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że społeczność LoL-a nie może się już doczekać inauguracyjnego dnia oraz pierwszych potyczek.

Mid-Season Cup potrwa w sumie cztery dni, przy czym w trakcie pierwszych dwóch z nich będziemy emocjonować się meczami fazy grupowej. A skoro już przy tym etapie turnieju jesteśmy, to minionej nocy ujawniono wygląd obu grup, które już teraz prezentują się naprawdę interesująco. Wszystko dlatego, że doczekamy się między innymi spotkań T1 z Top Esports lub z FunPlus Phoenix, a także meczów JD Gaming z Gen.G oraz DragonX. Koneserzy LoL-a na najwyższym poziomie będą zatem wniebowzięci, a przecież zmagania grupowe to nie wszystko. Poniżej prezentujemy podział na grupy zbliżającego się wielkimi krokami Mid-Season Cup.

Grupa A Grupa B

Mid-Season Cup rozpocznie się od starcia, na które od dłuższego czasu czeka wielu z nas. Lee „Faker” Sang-hyeok i jego kompani z T1 podejmą bowiem aktualnych mistrzów świata z FunPlus Phoenix. Ostatecznie drużyny rozegrają po jednym pojedynku BO1 z każdym z grupowych rywali, dlatego też każde zwycięstwo będzie tutaj na wagę złota. Trzeba pamiętać, że do fazy pucharowej awansują tylko dwa zespoły z każdego zestawienia. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram zmagań grupowych:

Czwartek, 28 maja
09:00 FunPlus Phoenix vs T1 BO1
10:00 Top Esports vs Damwon Gaming BO1
11:00 T1 vs Damwon Gaming BO1
12:00 Top Esports vs FunPlus Phoenix BO1
13:00 Damwon Gaming vs FunPlus Phoenix BO1
14:00 T1 vs Top Esports BO1
Piątek, 29 maja
09:00 JD Gaming vs Gen.G BO1
10:00 Invictus Gaming vs DragonX BO1
11:00 DragonX vs Gen.G BO1
12:00 JD Gaming vs Invictus Gaming BO1
13:00 Gen.G vs Invictus Gaming BO1
14:00 DragonX vs JD Gaming BO1
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sobol na szczycie, SaMey – przeciwnie. Rzut oka na statystyki graczy w ESL MP

Faza ligowa wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2020 znajduje się już na finiszu. Za nami sześć kolejek, dzięki którym poznaliśmy już część rozstrz...

>