Ostatnie tygodnie to wysyp kolejnych organizacji, które zdecydowały się zaangażować w scenę Rainbow Six: Siege. Dziś do listy, na której znajdują się już m.in. Izako Boars i AVEZ Esport, dopisało się również devils.one, które zaangażowało jeden ze składów Polish Masters.

Kluczowe jest dla nas to, co Ubisoft robi z Rainbow Sixem w Polsce. Liga, która powstaje, to jak na polskie warunki, przedsięwzięcie moim zdaniem imponujące jeśli chodzi o rozmach czy też pulę nagród. Chcemy być częścią budowania świadomości esportowej oraz esportowej społeczności, więc ta inicjatywa jest dla nas ważna i dlatego też zainwestowaliśmy w tę drużynę. Ważna jest dla nas też ekspozycja w ramach Rainbow Sixa. Na pewno R6 nie skupia tak dużej liczby fanów jak CS GO czy League of Legends natomiast dzięki takim eventom i pracy organizatora, ale też wszystkich drużyn będziemy w stanie zbudować widowisko przyciągające widzów przed monitory czy telewizory – przyznał naszemu serwisowi Marcin Siwek, CEO w DV1.

Formacja, której działalność dotychczas skupiała się tylko na League of Legends oraz Fortnicie, postanowiła zaangażować ekipę znaną dotychczas jako .PS4. Awans do Polish Masters zapewniła ona sobie na drodze otwartych eliminacji, wygrywając wszystkie mecze podczas pierwszego turnieju kwalifikacyjnego. – Zespół, który kontraktujemy, ma duże ambicje i gładko przeszedł przez eliminacje. Istnieją więc bardzo duże szanse na sukces sportowy – zapewnił Siwek.

Skład prowadzonej przez devils.one dywizji Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

  • Mateusz „JiN” Romanowski
  • Kacper „Boogie” Kordek
  • Grzegorz „Grzegorzu” Cebula
  • Grzegorz „Izi” Maciejowski
  • Patryk „Qvo” Malinowski
  • Tyler „Tyler” James – rezerwowy