Zamknięta beta VALORANTA jeszcze nie dobiegła końca, a tymczasem kolejna uznana esportowa marka postanowiła zainwestować w nowy tytuł od Riot Games. Tym razem padło na TSM, który zaprezentował dziś swój nowy skład złożony z pięciu byłych graczy CS:GO.

Zawodnicy ci występowali ze sobą już od jakiegoś czasu pod znaną z CS-a nazwą mouseSpaz, wygrywając m.in. pierwszą edycję Counter Logic Gaming Blitz Cup oraz drugą odsłonę Fragadelphia Social Distancing Open. Prowadzącym drużyny jest doświadczony James "hazed" Cobb, który pierwsze kroki w esporcie stawiał jeszcze w czasach Counter-Strike'a 1.6. Wspierać go będą m.in. jego były klubowy kolega z Counter Logic Gaming, Stephen "reltuC" Cutler, oraz uważany swego czasu za spory talent Matthew "WARDELL" Yu. Funkcję trenera pełnić będzie natomiast Taylor "tailored" Broomall, którzy w przeszłości obejmował stanowisko analityka w Teamie Envy, a niedawno poprowadził Orgless podczas pierwszego sezonu Flashpointa.

CZYTAJ TEŻ:
Kobiecy skład CS:GO z Dignitas będzie rywalizować w VALORANCIE

Jesteśmy zachwyceni faktem, że będziemy pracować wspólnie z tak ikoniczną organizacją – napisali gracze w opublikowanym przez siebie oświadczeniu. – Decyzja o przeniesieniu się z CS:GO do VALORANTA była trudna, ale fakt, że mamy za sobą tak prestiżową formację, jak TSM, czyni wszystko o wiele bardziej ekscytującym. TSM to jeden z kamieni węgielnych esportowej społeczności i nie możemy się już doczekać, by razem zbudować coś na nowej, ekscytującej scenie – dodali.

Skład prowadzonej przez TSM dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • James "hazed" Cobb
  • Taylor "drone" Johnson
  • Matthew "WARDELL" Yu
  • Yassine "Subroza" Taoufik
  • Stephen "reltuC" Cutler
  • Taylor "tailored" Broomall – trener