fot. fb.com/piratesportsgg

Ruszyły zapisy do 3. etapu #ARRMY. Zgłoś się i ty!

Jesienią ubiegłego roku piratesports oficjalnie ogłosiło swoje plany związane ze sceną Counter-Strike’a. Wtedy też pochodząca ze Szczecina organizacja potwierdziła angaż Kuby „KubiKa” Kubiaka, który stanął na czele projektu #ARRMY, by znaleźć nowe, nieznane jeszcze talenty, które mogą zasilić rodzimą scenę.

Od tego czasu minęło już osiem miesięcy, Piraci kontynuują jednak swoje działania. I dlatego też ogłosili rozpoczęcie zapisów do 3. etapu #ARRMY, które potrwają do 7 czerwca. W tym czasie każdy zainteresowany może dołączyć do rywalizacji, uiszczając wpisową opłatę w wysokości 99 zł. W tej cenie chętni otrzymają możliwość udziału w cyklu weryfikacyjnym – oznacza to dzień treningowy, podczas którego kandydaci zostaną sprawdzeni i poddani ocenie przed sztab trenerski.

CZYTAJ TEŻ:
KubiK: Najgorszym aspektem prowadzenia projektu ARRMY jest powiedzenie komuś, że odpada

Każdy, kto spełni określone wymagania, zostanie pełnoprawnym uczestnikiem projektu, zyskując wszelkie związane z tym przywileje. Niemniej i ci, którym się nie powiedzie, opuszczą serwer bogatsi. Wszystko dlatego, że trenery piratesports przekażą takim graczom pełną analizę ich gier, określając popełniane błędy i przedstawiając uzasadnienie odmownej decyzji. Formularz rejestracyjny znaleźć można na oficjalnej stronie ARRMY.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Maikelele poza składem GODSENT. "Dowiedziałem się o tym po północy w czwartek"

Przerwa pomiędzy turniejami kwalifikacyjnymi na ESL One Rio 2020 Major Championship to dla niektórych formacji dobry czas, aby zastanowić się nad swoi...

>