fot. Activision

Żadnych kontraktów, żadnego gułagu. Klasyczne battle royale zawitało do CoD: Warzone

Call of Duty: Warzone wśród innych battle royali na rynku wyróżniał się m.in. tym, że zgon nie był równoznaczny z końcem gry. Nadal bowiem mieliśmy szansę na powrót do meczu dzięki wygranej w Gułagu lub ewentualnemu wykupowi przez naszych pozostałych przy życiu kolegów.

Ponadto w grze obecne są również pieniądze, za które możemy kupować wyposażenie czy też kontrakty dające owe pieniądze. Jeżeli jednak brakuje wam staromodnej rozgrywki na zasadach BR, to mamy dobrą wiadomość – wraz z najnowszą aktualizacją w Warzonie pojawił się tryb klasyczny dla trzyosobowych składów, nawiązujący właśnie do battle royale’owych tradycji. W trakcie meczu nie uświadczymy żadnego z udogodnień. Liczyć się będą tylko umiejętności oraz szczęście, a zgon oznaczać będzie definitywny koniec zabawy.

Obecnie w Call of Duty: Warzone trwa wielkie wyczekiwanie związane z nadejściem sezonu czwartego. Wraz z nim w grze pojawić się mogą bowiem nowe obszary obecnej mapy lub też zupełnie nowa mapa, a także z dawna oczekiwany tryb duo BR. A przynajmniej tak wynika z zapowiedzi samych twórców oraz pojawiających się od jakiegoś czasu przecieków.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uma Jan kontra Caps. Kto był lepszym marksmanem?

Zarówno przenosiny na dolną alejkę Luki "Perkza" Perkovicia na początku 2019 roku, jak i Rasmusa "Capsa" Winthera dwanaście miesięcy później były ogro...

>