STS
fot. Polska Liga Esportowa

Znamy reprezentację Polski na kolejną edycję VALORANT European Brawl

Pod koniec kwietnia odbyło się VALORANT European Brawl, gdzie do walki stanęło osiem reprezentacji różnych stron Europy. Jednym z uczestników był również w pełni polski skład prowadzony przez Jakuba „Lothara” Szygulskiego. Ta edycja nie poszła po myśli naszych rodaków, bo ci musieli pogodzić się z eliminacją już w pierwszej rundzie zmagań. Już wkrótce niektórzy z […]

Pod koniec kwietnia odbyło się VALORANT European Brawl, gdzie do walki stanęło osiem reprezentacji różnych stron Europy. Jednym z uczestników był również w pełni polski skład prowadzony przez Jakuba „Lothara” Szygulskiego. Ta edycja nie poszła po myśli naszych rodaków, bo ci musieli pogodzić się z eliminacją już w pierwszej rundzie zmagań. Już wkrótce niektórzy z nich będą jednak mieli okazję do rewanżu, gdyż kilka dni temu G2 Esports ogłosiło drugą edycję VALORANT European Brawl, a dziś poznaliśmy polski skład na tę odsłonę turnieju.

Raz jeszcze polska piątka będzie prowadzona przez związanego z G2 Lothara, ale tym razem u jego boku zagra inna czwórka. Jedynym – oprócz kapitana – zawodnikiem reprezentującym ponownie biało-czerwone barwy będzie Piotr „izak” Skowyrski. Pozostali zawodnicy, choć mają już pewne doświadczenie na scenie VALORANTA, po raz pierwszy wystąpią w zmaganiach od G2 Esports. I tak razem z Lotharem i izakiem zagrają Patryk „Patitek” Fabrowski, Sebastian „NEEX” Trela oraz Paweł „Saju” Pawelczak.

CZYTAJ TEŻ:
Patitek i NEEX chcą stworzyć wspólny skład w VALORANTA

Zmianie uległa nie tylko polska reprezentacja, ale też lista uczestników. W VALORANT European Brawl II do walki przystąpi bowiem dziesięć ekip zamiast ośmiu. Miejsce Teamu Nordics miały zająć trzy osobne reprezentacje – Danii, Szwecji oraz Finlandii, ale zamiast tej pierwszej wystąpi drużyna z Turcji. Oprócz tego niektóre z formacji będą nazywały się inaczej – Team DACH został zastąpiony przez skład Niemiec, Team Benelux przez reprezentację Belgii, a Team Iberia ekipę z Hiszpanii.

Tak prezentuje się pełna lista uczestników VALORANT European Brawl II:

Team Balkans Team Belgium Team Finland Team France
TBA TBA Taimou Gotaga
TBA TBA JERAX akeR
TBA TBA Riqu AzoX
TBA TBA nxoon Uzzziii
TBA TBA Jesmund Hoppy
Team Germany Team Poland Team Spain Team Sweden
TrilluXe Lothar ocelote TBA
zonixx izak Mixwell TBA
nookyyy Patitek Yurii TBA
Dhalucard NEEX Fitinho TBA
gob b Saju kryp TBA
Team Turkey Team UK
Berkriptepe ONSCREEN
M1tez L1NK
Turko soulcas
Paura Kryptix
qRaxs Boaster

Na chwilę obecną nie znamy nie tylko składów wszystkich drużyn, ale również daty startu turnieju ani jego formatu.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Światowa czołówka CS:GO weźmie udział w charytatywnym turnieju na rzecz walki z koronawirusem

W ostatnich tygodniach powstało wiele charytatywnych inicjatyw, których celem było wsparcie walki z pandemią koronawirusa. Dziś piszemy o kolejnym tak...