fot. ESL

GameAgents zatrudnia polski zespół VALORANTA, w składzie m.in. byli gracze Izako Boars i PACTU

GameAgents to serbska organizacja, która dotychczas prowadziła działania w obrębie takich gier, jak Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege czy też Apex Legends. Teraz jednak działacze z Bałkanów postawili na nowy tytuł, VALORANTA, angażując w pełni polski skład.

W tym znalazł się m.in. Michał „RETO” Silski, który w drugiej połowie 2018 roku miał okazję przez kilka miesięcy reprezentować barwy sekcji CS:GO w Izako Boars. Pod jej banderą wystąpił nawet na finałach ESL Mistrzostw Polski, zajmując ze swoimi ówczesnymi kolegami miejsca 3-4. Do tego dochodzą również triumf na Polbit Arena Tournament 2018 oraz wicemistrzostwo Let’s Play Częstochowa 2018. Od pewnego czasu 18-latek był jednak mocno zaangażowany w rozgrywki VALORANTA, rywalizując wraz z miksową ekipą BAGNO.

To właśnie ona została dziś ściągnięta przez GameAgents. Poza RETO jej członkiem jest także Wiktor „merkan” Michalak, który wraz z Actiną PACT rywalizował w ZULA Pro League. Część kibiców może kojarzyć także Michała „iksa” Wozowczyka, który ma za sobą epizody w Warriors Teamie, Once Gaming, z którą grał w ESL Mistrzostwach Polski, oraz ALSEN Teamie. W tej ostatniej formacji występował z Michałem „Plaskim” Misiorem, który także zasilił GA. Ostatni fotel zgarnął natomiast związany w przeszłości Vex.esport Kamil „Jotka” Dziekoński.

Skład prowadzonej przez GameAgents dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Wiktor „merkan” Michalak
  • Michał „RETO” Silski
  • Kamil „JotKa” Dziekoński
  • Michał „iks” Wozowczyk
  • Michal „Plaski” Misior
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy reprezentację Polski na kolejną edycję VALORANT European Brawl

Pod koniec kwietnia odbyło się VALORANT European Brawl, gdzie do walki stanęło osiem reprezentacji różnych stron Europy. Jednym z uczestników był równ...

>