STS
fot. ESL/Jak Howard

HONORIS poznało grupowych rywali podczas siódmego tygodnia #HomeSweetHome

Dotychczas jedyne oficjalne mecze z udziałem HONORIS rozgrywane były w ramach #HomeSweetHome. Polska formacja ani w trakcie piątego, ani też szóstego tygodnia nie zdołała jednak sięgnąć po zwycięstwo – ale kto wie, może uda się podczas tygodnia siódmego?

Bo podczas niego także zobaczymy zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego w akcji. Ich zespół tym razem trafił do grupy A, w której mierzyć się będzie m.in. z zajmującym obecnie 19. miejsce w światowym rankingu Complexity Gaming, z którym stoczy swój pierwszy pojedynek. Do tego samego zbioru przypisane zostały również Budapest Five oraz Nordavind. Polski akcent znajdziemy także w grupie C, do której los przydzielił OG. Zespół Mateusza „mantuu” Wilczewskiego swoją przygodę z rozgrywkami zacznie od meczu z Teamem Secret, a potem czekać na niego będą także Copenhagen Flames i forZe, czyli uczestnicy niedawnego ESL One Road to Rio.

Grupy 7. tygodnia #HomeSweetHome prezentują się następująco:

Grupa A

Grupa B

Budapest Five Complexity Gaming c0ntact Gaming FATE Esports
HONORIS Nordavind Hard Legion Esports SMASH Esports

Grupa C

Grupa D

Copenhagen Flames forZe Endpoint Gambit Youngsters
OG Team Secret HAVU Gaming North

Siódmy tydzień #HomeSweetHome wystartuje 2 czerwca i wtedy też HONORIS zamelduje się na serwerze, z kolei OG wejdzie do gry dwa dni później. Finał zawodów, którego zwycięzca wzbogaci się o 40 tysięcy dolarów, zaplanowano natomiast na 7 czerwca.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

JDG i Gen.G za burtą. Dwie drużyny z LPL w finale Mid-Season Cup 2020

Dziś zostały rozegrane półfinały Mid-Season Cup 2020 – turnieju, w którym do walki stanęły najlepsze drużyny wiosennych splitów League of Legends Cham...