fot. Riot Games

Zobacz zwiastun filmu dokumentalnego o polskiej społeczności League of Legends! Premiera w tym tygodniu

Od momentu, w którym League of Legends stało się dostępne dla szerszej publiki, minęło już przeszło dziesięć lat. Przez tak długi okres społeczność gry rozwinęła się w niezwykłym stopniu. I to nie tylko ta globalna, ale też regionalne, w tym oczywiście polska, i to właśnie jej będzie poświęcony nowy film dokumentalny, którego premiera już wkrótce.

W „League of Legends: Więcej niż gra”, bo taki tytuł będzie miał ów dokument, usłyszymy wypowiedzi wielu znanych osobistości z polskiej sceny LoL-a, nie tylko tej esportowej. W opublikowanym dzisiaj zwiastunie (który znajdziecie na końcu tego artykułu) możemy zobaczyć m.in. Michała „Avahira” Kudlińskiego, Mateusza „Kikisa” Szkudlarka, Damiana „Nervariena” Ziaję czy Marcina „Jankosa” Jankowskiego. Oprócz tego o przygodzie z LoL-em ze swojej perspektywy podzielą się też inni zawodnicy oraz streamerzy, a także szkoleniowcy oraz osoby związane z cosplayem.

Na premierę tego dokumentu nie będziemy musieli czekać jeszcze długo, bo ta będzie miała miejsce jeszcze w tym tygodniu. A dokładnie w niedzielę 7 czerwca o godzinie 18:00. Pojawi się ona na kanale League of Legends Polska na YouTube, który znajdziecie pod tym adresem. Sam zwiastun natomiast możecie obejrzeć poniżej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Korona Kielce wygrywa CANAL+ Ekstraklasa Cup 2020

Po sześciu tygodniach zmagań poznaliśmy wreszcie triumfatora CANAL+ Ekstraklasa Cup 2020. Tym okazała się Korona Kielce, której barw bronił Jakub Żubr...

>