STS
faker
fot. Riot Games/Michał Konkol

Harmonogram letniej rundy LCK ujawniony. T1 vs DragonX już w dzień inauguracji

Powiedzieć, że Mid-Season Cup nie należał do najlepszych turniejów w wykonaniu drużyn reprezentujących League of Legends Champions Korea, to jak nic nie powiedzieć. Na szczęście do kolejnej weryfikacji siły Korei Południowej na międzynarodowej arenie dojdzie dopiero w październiku, kiedy to powinniśmy oglądać Mistrzostwa Świata w LoL-a, a do tego czasu zespoły będą mogły uzupełniać swoje braki i szlifować strategie, rywalizując na własnym podwórku.

Letnia runda LCK rozpocznie się już 17 czerwca i potrwa aż do 23 sierpnia, co daje nam ponad dwa miesiące ciągłej walki najwybitniejszych koreańskich zawodników. Już w trakcie inauguracyjnego dnia będziemy mieć ponadto okazję obejrzeć naprawdę kapitalnie zapowiadający się mecz, gdyż ujrzymy w nim DragonX oraz T1, które spotkały się nie tak dawno temu w trzeciej rundzie play-offów wiosennego splitu LCK. Wówczas w formacie BO5 lepsi okazali się Lee „Faker” Sang-hyeok i jego kompani, jednakże po takim czasie DRX bez dwóch zdań wie już, jakie popełniło błędy i co musi poprawić, aby tym razem uniknąć dotkliwej porażki.

W trakcie pierwszego tygodnia będziemy także świadkami kolejnego niebywale interesującego pojedynku, a mowa tutaj mianowicie o starciu DragonX z Gen.G, które jako jedyna z koreańskich formacji awansowało do play-offów Mid-Season Cup. Przekonamy się zatem, czy wicemistrzowie Korei Południowej rzeczywiście popracowali nad błędami, które popełniali chociażby w finale wiosennych play-offów LCK i czy nowy szkoleniowiec – Ju „oDin” Yeong-dal – tchnął w zespół nowe życie.

Oprócz tego czekają nas pierwsze pojedynki z udziałem beniaminka LCK, czyli Teamu Dynamics, który w trakcie turnieju promocyjnego pokonał między innymi SANDBOX Gaming. W trakcie pierwszego tygodnia Dynamics czeka jednak prawdziwa weryfikacja umiejętności i potencjału, gdyż przyjdzie mu się zmierzyć z KT Rolster oraz Afreeca Freecs, czyli odpowiednio czwartą i szóstą siłą fazy ligowej wiosennego splitu LCK.

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram pierwszego tygodnia LCK 2020 Summer:

17 czerwca
10:00 Afreeca Freecs vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming BO3
13:30 DragonX vs T1 BO3
18 czerwca
10:00 KT Rolster vs Team Dynamics BO3
13:30 APK Prince vs Hanwha Life Esports BO3
19 czerwca
10:00 SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming vs DAMWON Gaming BO3
13:30 DragonX vs Gen.G BO3
20 czerwca
10:00 Afreeca Freecs vs Team Dynamics BO3
13:30 T1 vs Hanwha Life Esports BO3
21 czerwca
10:00 KT Rolster vs Gen.G BO3
13:30 APK Prince vs DAMWON Gaming BO3

Pełną wersję harmonogramu fazy zasadniczej letniej rundy LCK 2020 znajdziecie tutaj:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdobądź hybrydową przewagę dzięki klawiaturze Razer Ornata V2

Firma Razer, wiodąca marka lifestyle’owa dla graczy, poinformowała o premierze nowej klawiatury. Razer Ornata V2 to najnowsza wersja innowacyjnej klaw...