fot. Activision

Nowy sezon Call of Duty: Modern Warfare i Warzone opóźniony

Wielkimi krokami zbliża się nowy, czwarty już sezon zmagań multiplayerowych w ramach Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone. Ten miał startować jutro, niemniej teraz wiemy już, że tak się nie stanie, co potwierdzili sami twórcy

Wszyscy nie możemy doczekać się gry w ramach nowych sezonów Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Mobile, ale nie pora na to – napisano w oficjalnym oświadczeniu, które opublikowano za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Przesuwamy daty startu 4. sezonu Call of Duty: Modern Warfare i 7. sezonu Call of Duty: Warzone na późniejsze terminy. Teraz jest pora, by ci, którzy opowiadają się za równością, sprawiedliwością i zmianą, zostali zauważeni i usłyszani. Jesteśmy z wami – dodano.

Opóźnienie ma związek z protestami, które od wielu dni trwają na terenie Stanów Zjednoczonych. Zapoczątkowało je morderstwo George’a Floyda, który 25 maja został uduszony przez funkcjonariusza podczas policyjnej interwencji w Minneapolis, mimo że, jak pokazały opublikowane później materiały wideo, nie stawiał oporu. To wydarzenie zapoczątkowało liczne protesty, które wymusiły na władzach wielu miast wprowadzenie godziny policyjnej.

Na ten moment nowe daty startu sezonów w Call of Duty nie są znane. Samo Infinity Ward nie podało na ten temat żadnych szczegółów i prawdopodobnie czeka na rozwój wydarzeń w USA.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mhL i cała reszta. Kto błyszczał w play-offach ESL MP?

W miniony weekend wyłoniliśmy nowego mistrza kraju w CS:GO. Tym zostało x-kom AGO, które podczas niedzielnego finału 2:0 pokonało AVEZ Esport. I choci...

>