fot. materiały prasowe

Zdobądź hybrydową przewagę dzięki klawiaturze Razer Ornata V2

Firma Razer, wiodąca marka lifestyle’owa dla graczy, poinformowała o premierze nowej klawiatury. Razer Ornata V2 to najnowsza wersja innowacyjnej klawiatury Ornata, która była pierwszą na rynku klawiaturą z rewolucyjnymi przełącznikami mechaniczno-membranowymi stworzonymi przez firmę Razer. Łącząc w sobie to, co najlepsze z obu światów, przełączniki wykonane w technologii Hybrid Mecha-Membrane zapewniają miękkie i wygodne pisanie z odczuwalnym sprzężeniem zwrotnym (klikiem) znanym z klawiatur mechanicznych.

Teraz klawiatura jest wyposażona w trzy przyciski oraz kółko przewijania dedykowane obsłudze multimediów. Ornata V2 oferuje więc to, co najlepsze w grach i multimediach w tym możliwość pomijania utworów, odtwarzania i pauzowania oraz regulacji głośności. Wszystkie klawisze są w pełni programowalne za pośrednictwem Razer Synapse 3.

Ornata V2 posiada ma podpórkę pod nadgarstki pokrytą sztuczną skóry, podłączaną magnetycznie do przedniej części klawiatury, co pozwala na długie i wygodne sesje w grach. Dzięki w pełni programowalnym klawiszom, które można dostosować za pomocą Razer Synapse 3, użytkownicy mogą programować makra, skróty klawiszowe i niestandardowe profile. Użytkownicy Razer Chroma RGB mają dostęp do unikalnych efektów świetlnych i ustawień zintegrowanych z ponad 100 grami, w tym Apex Legends, Fortnite, Warframe i innych.

Więcej informacji na temat Razer Ornata V2 znajdziesz tutaj.

Razer Ornata V2 to idealna klawiatura do pracy, w domu i podczas rozgrywki, z delikatnym, ale odczuwalnym sprzężeniem zwrotnym, dedykowanym sterowaniem multimediami i bogactwem programowalnych opcji, które możesz dostosowywać do własnego stylu gry.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO i Sprout po finał EPEC, PACT po punkty w MDL-u

Środa stać będzie pod znakiem ESL European Championship 2020. Nadal bowiem o triumf w tych rozgrywkach, a co za tym także awans na lanowe eliminacje d...

>