Z powodu tymczasowego wyłączenia serwerów VALORANTA, które miało związek z przejściem z zamkniętej bety w fazę pełnoprawnej gry, lekkim modyfikacjom uległ harmonogram Absolute Masters. Ostatecznie zaplanowany na 28 maja mecz Fordon Boars o pierwsze miejsce w grupie A zostanie rozegrany dziś.

Fordon Boars vs Worst players
18:00 (BO3)

Zespół Piotra "izaka" Skowyrskiego swoją przygodę z online'owymi zawodami zaczął od zwycięstwa – polska piątka niespełna miesiąc temu 2:0 pokonała Rosjan z clanu123, co oznacza, że teraz przed nią dwie szanse na awans do fazy pucharowej. Pierwsza z nich będzie mieć miejsce w czwartek, bo to właśnie wtedy Fordon Boars zmierzą się z Worst players. Pod banderą tej formacji występują znani ze sceny CS:GO Vladyslav „arch” Svistov oraz Dmitriy „dimasick” Matvienko, którzy podczas pierwszego grupowego meczu stoczyli ciężki bój z Never Ending Story. Finalnie gracze WP po zwycięstwo sięgnęli dopiero wynikiem 2:1, rzutem na taśmę unikając na decydującej mapie nagłej śmierci.

Mecz pomiędzy Fordon Boars a Worst Players rozpocznie się o godzinie 18:00. Obejrzeć go wraz z angielskim komentarzem będzie można na oficjalnym kanale Absolute Legends na Twitchu. Po więcej informacji na temat Absolute Masters zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.