fot. materiały prasowe

ZOWIE CAMADE II – koniec z plątaniem się kabli od myszki w czasie gry

ZOWIE CAMADE II to ulepszona wersja lubianego przez graczy, bardzo prostego i pomysłowego akcesorium pozwalające zapomnieć o splątanym kablu od myszki, który daje o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie gry.

Usprawnienia obejmują lepszą regulację wysokości sprężyny, pozwalającą dobrać dogodną wysokość i długość kabla, dodatkowe gumowe stopki zwiększające stabilność i dodatkowy zacisk do kabla, pasujący do różnych rodzajów i grubości kabla myszy.

Model jest już dostępny w Polsce. Zawodowi i doświadczeni gracze w większości używają przewodowych myszek. Często, w najmniej odpowiednim momencie gry, zdarza się, że splątany kabel ogranicza ruchy myszki i prowadzi do przegranej.

CAMADE II wyposażone jest w dwie, regulowanej długości sprężyny pozwalające graczom precyzyjnie dostosować długość kabla dostępnego do podejmowania szybkich i niezakłóconych ruchów. Gumowe stopki i dodatkowy klips do kabla dodatkowo zwiększają precyzję panowania nad kablem. Jak to działa w praktyce najlepiej obejrzeć na filmie.

ZOWIE Camade II obejmuje 24 miesięczna gwarancja. Sugerowana cena detaliczna wynosi 112 zł.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza druga kolejka Polish Masters – AVEZ zagra z Izako Boars, PACT podejmie Invictę

Po tygodniu przerwy najlepsze drużyny Rainbow Six: Siege w Polsce ponownie zmierzą się ze sobą w walce o ligowe punkty. Przed nami druga kolejka Polis...

>