STS
fot. devils.one/Wiki Wójcik

Wielki powrót Pompa Teamu do League of Legends! Organizacja zatrudnia byłych graczy DV1

Nie musieliśmy długo czekać, aby tak utalentowany i perspektywiczny skład, jakim bez wątpienia była dywizja League of Legends występująca do niedawna pod banderą devils.one, znalazł nowy dom. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca zaledwie dwa dni temu żegnali się z DV1 ze względu na cięcia budżetowe organizacji, a dziś zostali przedstawieni jako zawodnicy 7more7 Pompa Teamu! Oznacza […]

Nie musieliśmy długo czekać, aby tak utalentowany i perspektywiczny skład, jakim bez wątpienia była dywizja League of Legends występująca do niedawna pod banderą devils.one, znalazł nowy dom. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca zaledwie dwa dni temu żegnali się z DV1 ze względu na cięcia budżetowe organizacji, a dziś zostali przedstawieni jako zawodnicy 7more7 Pompa Teamu! Oznacza to, że Sergiusz „Nitrozyniak” Górski po niemalże półtora roku przerwy ponownie zdecydował się zainwestować w ekipę rywalizującą w sztandarową produkcję Riot Games.

Organizacja, która była domem dla takich talentów, jak Mateusz „Matislaw” Zagórski, Łukasz „Puki Style” Zygmunciak, Kacper „Inspired” Słoma czy też Patryk „Mystiques” Piórkowski, raz jeszcze postara się zawojować polską scenę League of Legends. Fani polskiej sceny LoL-a ponownie będą mogli przyglądać się chociażby rywalizacji Pompa Teamu z Illuminar Gaming, która jeszcze parę lat temu dostarczała nam niesamowitych emocji. Tym razem jednak Pompa zakontraktowała zespół, który na papierze prezentuje się o niebo lepiej od większości drużyn, które pojawią się w czwartym sezonie Alior Bank Ultraligi. Wszak w ciemnych trykotach zagra niebanalna formacja trenująca ze sobą nieprzerwanie od początku bieżącego roku.

Nie da się ukryć, że Jakub „Sinmivak” Rucki i jego kompani są jednymi z głównych pretendentów do walki przynajmniej o podium nadchodzącego sezonu Ultraligi. To właśnie byłe devils.one jako jedyne nie mieszało w swoim składzie, a to z kolei bez dwóch zdań przełoży się na stabilne występy już od początku sezonu. Trzeba również pamiętać o tym, że zawodnicy prowadzeni przez Zeturala byli w stanie zająć trzecie miejsce w poprzedniej odsłonie polskich rozgrywek, zaskakując tym samym wielu ekspertów. Teraz młodzi gracze pod wodza Dziadkowca nabrali już o wiele więcej doświadczenia i zdecydowanie będą sporym zagrożeniem nawet dla czołowych zespołów takich jak AGO ROGUE oraz K1ck Neosurf.

Poniżej prezentujemy pełny skład 7more7 Pompa Teamu, który wystąpi w czwartym sezonie Alior Bank Ultraligi:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Bruno „Bruness” Freund
Mateusz „Czajek” Czajka
Robert „Bullet” Pruchniewski
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Adrian „Zetural” Dziadkowiec
Kamil „Hajima” Żmudzki

Start czwartego sezonu Ultraligi zaplanowany jest na wtorek 9 czerwca na godzinę 17:00.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy z zaproszeniami do kwalifikacji do cs_summit 6 – kolejnego przystanku przed Majorem

Od pewnego czasu wiemy już, że kolejnym etapem walki o wyjazd do Rio de Janeiro, a więc na jesiennego Majora CS:GO, będzie turniej cs_summit 6. Co cie...