fot.Riot Games

Riot ujawnia swoje plany dotyczące wprowadzenia nowych bohaterów

Pod koniec zeszłego roku, kiedy pracownicy Riot Games ogłaszali swoje plany dotyczące dodawania do gry nowych postaci w sezonie dziesiątym, ujawniono, że od premiery Setta do końca 2020 w League of Legends mają zadomowić się trzy nowe postacie. Dzisiaj po dość długim okresie milczenia deweloperzy Riotu w końcu przerwali ciszę i na swoim blogu rzucili nieco więcej światła na całą sytuację.

Jak pisze Ryan „Reav3” Mireles, w najbliższym czasie zespół desygnujący postacie odejdzie od reworkowania starych bohaterów i skupi się na nowej zawartości. Docelowo co roku do gry ma wchodzić sześć nowych postaci – po jednej na każdą rolę, z wyjątkiem mida, który cieszy się największą popularnością. Midlanerzy co roku mogą więc spodziewać się nowego maga i asasyna – ma to zadowolić wszystkich graczy.

CZYTAJ TEŻ:
QUIZ: Sprawdź swoją wiedzę o Polakach w EU LCS i LEC

Kolejnym tematem podjętym przez Reav3a są zapowiedzi nadchodzących championów. Już niedługo na Summoner’s Rift ma zagościć „wyśniona dżunglerka”, którą deweloper określił jako „zwadźcę o średnim zasięgu, który radośnie wpada w samo centrum akcji, a potem z niego wypada”. Zobaczyć też mogliśmy króciutki trailer umiejętności nowego leśnika, z którym możecie się zapoznać poniżej.

Drugą z kolei postacią ma być zabójca, jednak na jego temat na próżno szukać szczegółowych danych. Na więcej informacji będziemy musieli poczekać do lipcowego eventu, który, miejmy nadzieję, rozwieje wszystkie wątpliwości.

Ostatnią postacią wydaną w tym roku ma być niestandardowy strzelec, który posługiwać ma się zarówno ostrzami jak i pociskami. Z informacji podanych przez Reav3a można dojść do wniosku, że będzie to skrzyżowanie Apheliosa z Lucianem… co brzmi co najmniej intrygująco.

Ostatnim newsem jest rework dr Mundo, na który jednak przyjdzie nam poczekać aż do 2021 roku. Ma być to gruntowna przebudowa postaci, podobna do tych, które mieliśmy w przypadku Volibeara czy Fiddlesticksa. W przyszłym tygodniu ma się ukazać post w pełni poświęcony szalonemu doktorowi, który zawierać będzie więcej szczegółów na temat kierunku zmian.

Jeżeli chcecie przeczytać pełny wpis Reav3a, koniecznie zajrzyjcie na blog deweloperskina którym cyklicznie ukazują się newsy dotyczące zmian w grze. W tekście znajdziecie też ciekawe grafiki, które pozwolą wam zapoznać się nieco bliżej z szatą wizualną opisywanych bohaterów.

Trailer najnowszej bohaterki:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis włączyło kalkulator. Duńczycy rezygnują z najbliższych eliminacji do Majora CS:GO!

Astralis nie wystąpi podczas nadchodzących kwalifikacji do ESL One Rio 2020 Major Championship, czyli cs_summit 6. Liderzy europejskiego wyścigu po Ma...

>