STS
fot. Ultraliga

Trzy drużyny z Ultraligi w European Masters! Polska awansuje w europejskim rankingu LoL-a!

Organizatorzy European Masters nie przeszli obojętnie wobec świetnego występu reprezentantów Ultraligi podczas ostatniej edycji turnieju. I nic dziwnego, bowiem obie drużyny z Polski zakończyły zmagania w czołowej czwórce, a jedna z nich dotarła do samego finału. Ten sukces odbił się również na europejskim rankingu i przyznawaniu na jego bazie miejsc w pierwszych fazach EU Masters – od teraz polską reprezentację będą stanowiły aż trzy drużyny!

Wydawało się, że wcześniej nadwiślańskie formacje będą musiały pokazać swoją wartość w fazie grupowej głównego turnieju, ale nie będzie to potrzebne. Polska awansowała bowiem prosto na czwarte miejsce w europejskim rankingu, co oznacza, że już w najbliższej edycji dwie drużyny, owszem, zaczną swoją przygodę dopiero w głównym turnieju, ale do tego brązowy medalista Ultraligi rozpocznie od fazy play-in.

Które drużyny tym razem będą stanowiły reprezentację na EU Masters? O tym zadecyduje czwarty sezon Ultraligi, a dziś rozpoczęła się jego faza zasadnicza. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa pokonuje Gentlemen’s i z przytupem rozpoczyna czwarty sezon Ultraligi

Czwarty sezon Ultraligi rozpoczęło spotkanie pomiędzy debiutującym na polskiej scenie Gentlemen's Gaming i powracającym na rodzimą scenę 7more7 Pompa...