fot. Activision

Zmiany w playliście Warzone’a. Darmowy weekend z multiplayerem Modern Warfare

Czterdzieści osiem godzin po starcie czwartego sezonu w Call of Duty: Warzone na serwerach gry pojawiła się nowa aktualizacja. O ile najnowszy patch nie przynosi aktualizacji rozgrywki, to na graczy czekają zmiany dotyczące playlisty trybów rozgrywki. Ponadto ruszył darmowy weekend multiplayera CoD: Modern Warfare.

Z dotychczasowej playlisty została ściągniętą rywalizacja w trybie Grabieży, który od marcowego debiutu Warzone’a stanowił alternatywę dla meczów rozgrywanych w formacie battle royale. W jego miejsce Infinity Ward przygotowało weekend darmowego dostępu do rozgrywki wieloosobowej w CoD: Modern Warfare. Wraz z nim gracze będą mogli przetestować m.in. wszystkie siedem map obecnie znajdujących się w puli trybu multiplayer oraz dynamiczny tryb Gunfight, który polega na szybkich potyczkach pomiędzy trzyosobowymi składami. Oprócz tego sympatycy tytułu będą mogli dalej wybierać pomiędzy rywalizacją solo, duetów, trójek i czteroosobowych składów w formacie BR, oraz z rozgrywanego w formacie 50v50 Warzone Rumble.

CZYTAJ TEŻ:
Wystartował 4. sezon CoD: Warzone. Sprawdź, co przyniosła nowa aktualizacja

Darmowa rozgrywka w trybach wieloosobowych Call of Duty: Modern Warfare dla posiadaczy CoD: Warzone będzie dostępna do poniedziałku 15 czerwca, a konkretnie do godziny 19:00 polskiego czasu. Deweloperzy gry nie zapowiedzieli, czy po jego zakończeniu Grabież powróci do playlisty w grze.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska droga do Majora CS:GO. Ruszają otwarte eliminacje do cs_summit 6

Wielkimi krokami zbliża się kolejny turniej eliminacyjny do ESL One Rio 2020 Major Championship. Nie może on jednak wystartować jeśli nie poznamy wszy...