Gorący pojedynek pomiędzy Komputronikiem H34T i piratesports zaczął się dużo wcześniej niż o 17:30, bo przed meczem obie drużyny wyprowadzały ciosy w mediach społecznościowych. W najważniejszym momencie, czyli na Summoner's Rift lepiej zaprezentowali się podopieczni Bartłomieja "VoVa" Ryla.

Komputronik H34T 1:0 piratesports
Glebo
Cho'gath
sheru
Gangplank
Chris
Sett
adrian
Lee Sin
bucu
Azir
Diana Kralzer
Diana
Biosun
Miss  Fortune
Miś
Aphelios
xCharm
Nautilus
iGepard
Braum

Początek rozgrywki, a zatem także pierwsza krew należały do graczy piratesports, którzy od samego początku chcieli narzucić rywalowi swój styl gry. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, bo niezłe zagrania drużynowe Piotra "Glebo" Dąbrowskiego i spółki sprawiły, że H34T złapało oddech i zaczęło dość pewnie poruszać się po mapie. Świetny start zanotował Marcin "bucu" Świech, który zaliczył trzy zabójstwa i liderował w agresywnych poczynaniach. Niestety dla niego i kolegów z drużyny próby podjęcia walki na środku kończyły się klęską. piratesports w siedemnastej minucie przeważało.

Kluczowa dla tego spotkania okazała się walka przy smoku w 22. minucie. Komputronik H34T poczekało z użyciem swoich umiejętności specjalnych do kluczowego momentu i dość łatwo wyeliminowało aż czterech rywali, po czym zgarnęło najpierw wspomnianego potwora, a następnie również Nashora. Chwilę później zmasowany atak środkiem doprowadził do kapitulacji piratesports, które nie było w stanie się obronić. Proste błędy indywidualne pomogły rozpędzonemu na Azirze Świechowi i jego kompanom złapać cenne zabójstwa. W 28. minucie po zabiciu całej ekipy przeciwnej zniszczony został Nexus strony czerwonej.

Już za moment starcie Illuminar Gaming z Gentelmen's Gaming. Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.