STS
fot. Polsat Games

Illuminar Gaming pokonuje sąsiada z tabeli Ultraligi

Reprezentanci Illuminar Gaming odnieśli w środę bardzo ważne zwycięstwo w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. Wojciech „Tabasko” Kruza i spółka pokonali Gentlemen’s Gaming, dzięki czemu dopisali do swojego konta cenne punkty.

Illuminar Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming
Melonik
Gragas
LeQu
Wukong
Tabasko
Graves
Diagu
Jarvan IV
Warszi
Zoe
Chosii
Orianna
Odi11
Senna
Dambaj
Ezreal
Czypsy
Nautilus
Blue45ty
Braum

W porównaniu do pierwszej dzisiejszej potyczki obie ekipy nie zdecydowały się forsować tempa. Spokojne farmienie i budowanie wyposażenia było głównym celem, dlatego w pierwszych minutach nie doszło do zbyt wielu starć. Sąsiedzi z tabeli wiedzieli, że przy jej obecnym układzie – iHG i GG w momencie rozpoczęcia gry legitymowały się bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek – nie mogą sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Możemy właściwie wspomnieć wyłącznie o Heroldzie dla formacji Kamila „LeQu” Rosika i odpowiedzi iHG, które zgarnęło dwa smoki.

Kibice na więcej krwi musieli poczekać do około piętnastej minuty rozgrywki. Walki przy smoku zachęciły obie piątki do głębszego wejścia i kontaktu, który zakończył się walką kontrolowaną przez Illuminar. Tabasko i jego kompani z każdą chwilą zyskiwali przewagę i łapali rywala w zasadzkę. Świetne postawy dżunglera, a także toplanera, Dawida „MeLoNiKa” Ślęczki, sprawiły, że na mapie zaczęły znikać wieże Gentlemen’s Gaming. Zagubieni Dżentelmeni oddawali kontrolę mapy rywalowi, który wiedział, jak to wykorzystać i jeszcze przed trzydziestą minutą zniszczył niebieski Nexus.

Następni w kolejce są reprezentanci 7more7 Pompa Team oraz K1ck Neosurf. Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

izak wśród kapitanów G2 Esports Invitational

G2 Esports Invitational, czyli pierwszy turniej VALORANTA z cyklu IGNITION SERIES, coraz bliżej. Nic więc dziwnego, że organizatorzy uchylili nam niec...