STS
fot. devils.one/Wiki Wójcik

Hit drugiego tygodnia Alior Bank Ultraligi na korzyść Pompa Teamu

Jedno z najciekawszych spotkań drugiego tygodnia Alior Bank Ultraligi zakończyło się zwycięstwem 7more7 Pompa Teamu, który pokonał K1ck Neosurf.

7more7 Pompa Team 1:0 K1ck Neosurf
Sinmivak
Lucian
iBo
Renekton
Bruness
Lee Sin
Shlatan
Trundle
Czajek
Zoe
Matislaw
Syndra
Bullet
Soraka
Puki Style
Ashe
Pyrka
Sett
Mystiques
Tahm Kench

Starcie zaczęło się od sporej agresji Pompy, która złapała Marcina „iBo” Lebudę i szukała kolejnej okazji do rozlewu krwi. K1ck grało bardzo pasywnie i raczej unikało walki, chcąc zdobyć złoto i zbudować potrzebne dla siebie przedmioty. Ciekawie zrobiło się dopiero w osiemnastej minucie, gdy drużyna Mateusza „Czajka” Czajki zdecydowała się przejść do ataku. Ataku bardzo udanego, bo PT udało się zdobyć pięć zabójstw, tracąc tylko trzech graczy. Co ważne dla drużyny czerwonej, Czajek wyszedł z tej potyczki z bilasem 3-0-3 i był liderem, jeżeli chodzi o zadawane obrażenia.

Pomimo przewagi w zabójstwach na korzyść Pompy K1ck całkiem dzielnie broniło się i starało się farmić. Zresztą to właśnie ekipa Łukasza ,,puki style’a” Zygmunciaka długo prowadziła w złocie. Sytuacja zmieniła się w dwudziestej szóstej minucie, gdy 7more7 Pompa Team zgładził cały skład rywala. W konsekwencji pojawił się Nashor na koncie PT, a także pełna kontrola tej formacji nad mapą. Kolejne zniszczone wieże zepchnęły niebieską stronę bliżej bazy, a w trzydziestej drugiej minucie dopełnił się pewny triumf Pompy.

Na koniec dnia AGO ROGUE spotka się na Summoner’s Rift z PRIDE. Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sidney na dłużej w AGO

Przygoda Patryka “Sidneya” Koraba z x-komem AGO rozpoczęła się latem ubiegłego roku i przyniosła obu stronom kilka sukcesów. Nic więc dziwnego, że owa...