STS
fot. Riot Games

MSI nie doszło do skutku, ale skórka z serii Zdobywcy i tak pojawi się w League of Legends

Jak wszyscy doskonale wiemy, Riot Games miał związane ręce i nie był w stanie zorganizować tegorocznej edycji Mid-Season Invitational. Impreza, na którą każdego roku czekają fani League of Legends z całego świata, została odwołana ze względu na szalejącą pandemię koronawirusa. Nie było nam zatem dane zobaczyć Marcina „Jankosa” Jankowskiego i jego G2 Esports broniących tytułu mistrzowskiego sprzed roku. Mimo wszystko tradycja upamiętniania tego wydarzenia okolicznościową skórką do jednej z postaci nie zostanie przerwana, gdyż producenci LoL-a zapowiedzieli, że wkrótce w grze pojawi się Zdobywca Nautilus.

Nowa skórka będzie upamiętniać mistrzów wiosennej rundy wszystkich dwunastu najważniejszych lig na świecie, a co najważniejsze z perspektywy tych zespołów – 25% zysków ze sprzedaży Zdobywcy Nautilusa trafi właśnie w ręce drużyn. Kiedy zatem możemy spodziewać się nowej skórki do Nautilusa, dzięki której chociaż częściowo możemy wesprzeć nasze ulubione formacje? W kliencie testowym skin ten jest już dostępny, jednakże na oficjalne serwery trafi on dopiero w czwartek, 9 lipca. Mówimy tutaj zatem o dwóch aktualizacjach wprzód, gdyż nastąpi to dopiero w patchu 10.14.

Skórkę tę będzie można kupić osobno za 975 RP oraz jako część zestawu z ramką. Pakiet, którego koszt wynosić będzie 2340 RP, zawiera bohatera, skórkę, ikonę oraz specjalną ramkę wyświetlającą się w ekranie ładowania.

Poniżej prezentujemy wszystkie zespoły, które otrzymają część zysków ze sprzedaży Zdobywcy Nautilusa:

fot. Riot Games
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy razy AGO w ESEA MDL

Trwa ostatni tydzień fazy zasadniczej ESEA Mountain Dew League. W kolejnych dniach wszystkie ekipy będą musiały rozegrać pozostałe zaplanowane potkani...