STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

K1ck zaczyna trzeci tydzień Ultraligi od pewnego zwycięstwa

Trzeci tydzień Alior Bank Ultraligi rozpoczął się od spotkania K1ck Neosurf z Gentlemen’s Gaming. Po bardzo przekonujące zwycięstwo sięgnęła pierwsza z wymienionych formacji, dzięki czemu zapisała na koncie trzecią wygraną w tabeli.

K1ck Neosurf 1:0 Gentlemen’s Gaming
iBo
Wukong
LeQu
Gangplank
Shlatan
Rek’Sai
Diagu
Lee Sin
Matislaw
Twisted Fate
Chosii
Azir
Puki Style
Ezreal
Dambaj
Aphelios
Mystiques
Yuumi
Blue45ty
Lulu

Ekipa Łukasza „Puki Style’a” Zygmunciaka przystępowała do rywalizacji z opinią lekkiego faworyta. Lepsze miejsce w tabeli, a także bardziej doświadczeni zawodnicy mieli spokojnie rozprawić się ze swoim wtorkowym rywalem. Rzeczywiście początek należał do graczy portugalskiej organizacji, którzy najpierw zaplanowali skuteczny atak na Kamila „LeQu” Rosika, a później zgarnęli Oceanicznego Smoka i Herolda. W kolejnych minutach nie mieliśmy wielu okazji do bezpośredniej walki, ponieważ obie strony zdecydowały się farmić i zdobywać obiekty na mapie. Oczywiście to lepiej wychodziło graczom K1ck.

Drużyna niebieska z każdą kolejną minutą przybliżała się do bazy Gentlemen’s Gaming, aż ostatecznie kropka nad i została postawiona w dwudziestej szóstej minucie, gdy bezbronny skład Rosika musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. K1ck straciło życie ledwie dwa razy, przy ośmiu zabójstwach i blisko czternastu tysiącach zgromadzonego złota więcej w momencie eksplozji Nexusa.

W kolejnym spotkaniu zobaczymy najgorsze starcie trzeciego tygodnia, czyli 7more7 Pompa Team kontra Komputronik H34T. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cudu nie było – rozgromiony przez Fnatic PACT żegna się z cs_summit 6

To konie przygody Actiny PACT z cs_summit 6. Polska formacja, która wczoraj nie wykorzystała szansy na awans na turniej główny, dziś została bez więks...